Jump to content

Paczka z Polski do USA


Gary

Recommended Posts

Cześć sytuacja życiowa zmusiła mnie do powrotu do Polski na krótki okres. Na koniec sierpnia wracam i chciałbym wysłać dwie większe paczki do USA między 20-30 kg i teraz pytanie jak to najlepiej wysłać. Wiadomo nie spieszy mi się aż tak by w tydzien była w USA więc raczej bym myślał morską. Są w Polsce firmy, które wysyłają takie packzi znalazłem tylko Polamer, ewentualnie ktoś inny wysyłał i ma jakieś doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

Ja wysyłałam Pocztą Polską. Czas dostawy  ok 6 tygodni. Raz, zdarzyło się, że dotarła po około  8 tyg, ale wtedy w USA jakieś śnieżyce były i wszystko się opóźniło. Zanim dotarła ze wschodniego wybrzeża tam, gdzie powinna, to trochę to trwało ;). Tylko, że w PP można maksymalnie 20 kilogramową paczkę wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, mnie tam nie zależy aż tak na czasie, bo wyśle jakoś w tym tygodniu także jak wyjdzie 8 tygodni to przeżyje. Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam,mam pytanie,czy ktoś mógłby mi doradzić w temacie wysyłki do Stanów?Chcę wysłać kilka kosmetykow naszych dobrych polskich firm,takie jak np.szampon,odżywka,balsamy do ciała oraz kilka sztuk odzieży.Rózne są opinie na temat kosmetyków,czy może zostać cofnięta z powodu kosmetyków? czy mogę wysłać perfumy w prezencie? czy na blankiecie muszę wszystko szczegółowo opisać.tzn.Balsamy do ciała czy ogólnie kosmetyki?odzież czy szczegółowo szpodnie,bluzka...proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...