Jump to content

Karta SIM - Jaką kupić?


MaciekDz

Recommended Posts

Cześć,

Mój tata wyjeżdża jutro (16.09) do USA w celach służbowych do miasta Trento. Będzie w nim do piątku (21.09), a następnie wybiera się turystycznie do Nowego Jorku (21.09-23.09).

Kupować roaming u naszych operatorów kompletnie się nie opłaca, więc chciałem zapytać jaką karte sim polecacie kupić w USA? Jak zauważyliście będzie to tygodniowy pobyt w USA. Zależy mi, żeby rozmowy były nielimitowanie lub z duża ilością minut do Polski, a także Pare Gigabajtów internetu 3G/4G. Nie chcę się bawić w żadne abonamenty. Chodzi mi o kartę typu pre-paid (o ile się nie mylę).

Pozdrawiam i czekam na jakąś pomocną dłoń ;)
Maciek

Link to comment
Share on other sites

 

5 godzin temu, MaciekDz napisał:

Kupować roaming u naszych operatorów kompletnie się nie opłaca, więc chciałem zapytać jaką karte sim polecacie kupić w USA? Jak zauważyliście będzie to tygodniowy pobyt w USA. Zależy mi, żeby rozmowy były nielimitowanie lub z duża ilością minut do Polski, a także Pare Gigabajtów internetu 3G/4G.

W Polsce jest pakiet euroatlantycki, ktory z karta sim w plusie kosztuje jednorazowo 30 zl i na tydzien bije na glowe jakakolwiek opcje kupna prepaidu w US. Ma darmowe minuty i Pakiet 1gb internetu, mozna go za kolejne 30 zl zasilac do woli. Oczywiscie LTE, - uwaga dziala tylko na zasiegu TMobile i AT&T - ale to akurat b.dobry zasieg.

Na tydzien wychodzi zdecydowanie taniej niz jakikolwiek prepaid w US, za co ojciec zaplaci ok 50USD na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...