Jump to content

czeste loty do USA na wizie turystycznej

Recommended Posts

Dzien dobry,

Mam pytanie zwiazane z wiza turystyczna. Bylam w Stanach we wrzesniu na cztery dni (mieszkalam w tym czasie w Meksyku). Teraz zamierzam leciec siedemnastego grudnia na kilka miesiacy. W paszporcie mam jednak pieczatke, ktora otrzymalam poprzednim razem i ktora jest wazna do polowy lutego. W zwiazku z tym, dostane nowa wiza, czy obowiazuje ta poprzednia?

Z gory dziekuje za odpowiedzi

11 minut temu, malg.o napisał:

Dzien dobry,

Mam pytanie zwiazane z wiza turystyczna. Bylam w Stanach we wrzesniu na cztery dni (mieszkalam w tym czasie w Meksyku). Teraz zamierzam leciec siedemnastego grudnia na kilka miesiacy. W paszporcie mam jednak pieczatke, ktora otrzymalam poprzednim razem i ktora jest wazna do polowy lutego. W zwiazku z tym, dostane nowa wiza, czy obowiazuje ta poprzednia?

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Z tego co pamietam limit jest chyba 30 dni. Ale ja kiedys bylem trzy, i tez mi wbili nowa piecztatke z nowymi 6 miesiacami.

Bylam trzy cztery dni w Stanach w sierpniu, w polowie wrzenia wylecialam z Meksyku do Francji (tutaj mieszkam). Nie mam zadnej pieczatki, ktora potwierdzalaby moj wyjaz, tylko jedna, slabo widoczna wjazdowa do MEX.

Teraz bede leciec z Paryza.

To weź ze sobą karty pokładowe aby potwierdzić Twój wylot. 

Te 30 dni tyczy się czasu gdy byś w tym czasie wróciła na teren USA z terenu Meksyku czy Kanady i wtedy byś nie dostała nowego pobytu 

W Twoim przypadku dostaniesz nowy pobyt mimo że masz napisany pobyt do lutego. 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...