Skocz do zawartości

czeste loty do USA na wizie turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

Mam pytanie zwiazane z wiza turystyczna. Bylam w Stanach we wrzesniu na cztery dni (mieszkalam w tym czasie w Meksyku). Teraz zamierzam leciec siedemnastego grudnia na kilka miesiacy. W paszporcie mam jednak pieczatke, ktora otrzymalam poprzednim razem i ktora jest wazna do polowy lutego. W zwiazku z tym, dostane nowa wiza, czy obowiazuje ta poprzednia?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, malg.o napisał:

Dzien dobry,

Mam pytanie zwiazane z wiza turystyczna. Bylam w Stanach we wrzesniu na cztery dni (mieszkalam w tym czasie w Meksyku). Teraz zamierzam leciec siedemnastego grudnia na kilka miesiacy. W paszporcie mam jednak pieczatke, ktora otrzymalam poprzednim razem i ktora jest wazna do polowy lutego. W zwiazku z tym, dostane nowa wiza, czy obowiazuje ta poprzednia?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Z tego co pamietam limit jest chyba 30 dni. Ale ja kiedys bylem trzy, i tez mi wbili nowa piecztatke z nowymi 6 miesiacami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź ze sobą karty pokładowe aby potwierdzić Twój wylot. 

Te 30 dni tyczy się czasu gdy byś w tym czasie wróciła na teren USA z terenu Meksyku czy Kanady i wtedy byś nie dostała nowego pobytu 

W Twoim przypadku dostaniesz nowy pobyt mimo że masz napisany pobyt do lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...