Skocz do zawartości
malg.o

czeste loty do USA na wizie turystycznej

Recommended Posts

Dzien dobry,

Mam pytanie zwiazane z wiza turystyczna. Bylam w Stanach we wrzesniu na cztery dni (mieszkalam w tym czasie w Meksyku). Teraz zamierzam leciec siedemnastego grudnia na kilka miesiacy. W paszporcie mam jednak pieczatke, ktora otrzymalam poprzednim razem i ktora jest wazna do polowy lutego. W zwiazku z tym, dostane nowa wiza, czy obowiazuje ta poprzednia?

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

11 minut temu, malg.o napisał:

Dzien dobry,

Mam pytanie zwiazane z wiza turystyczna. Bylam w Stanach we wrzesniu na cztery dni (mieszkalam w tym czasie w Meksyku). Teraz zamierzam leciec siedemnastego grudnia na kilka miesiacy. W paszporcie mam jednak pieczatke, ktora otrzymalam poprzednim razem i ktora jest wazna do polowy lutego. W zwiazku z tym, dostane nowa wiza, czy obowiazuje ta poprzednia?

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Z tego co pamietam limit jest chyba 30 dni. Ale ja kiedys bylem trzy, i tez mi wbili nowa piecztatke z nowymi 6 miesiacami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 minut temu, malg.o napisał:

30 dni? W jakim sensie?

A lecisz z Meksyku czy np z Polski?

Te parę miesięcy może zastanowić urzędnika mimo że byłaś ostatnio parę dni w Stanach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bylam trzy cztery dni w Stanach w sierpniu, w polowie wrzenia wylecialam z Meksyku do Francji (tutaj mieszkam). Nie mam zadnej pieczatki, ktora potwierdzalaby moj wyjaz, tylko jedna, slabo widoczna wjazdowa do MEX.

Teraz bede leciec z Paryza.

Edytowane przez malg.o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To weź ze sobą karty pokładowe aby potwierdzić Twój wylot. 

Te 30 dni tyczy się czasu gdy byś w tym czasie wróciła na teren USA z terenu Meksyku czy Kanady i wtedy byś nie dostała nowego pobytu 

W Twoim przypadku dostaniesz nowy pobyt mimo że masz napisany pobyt do lutego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz