Skocz do zawartości
Winterberry

...czy ktos tu wynajmuje pokoje?:)/Chicago

Recommended Posts

Witam

Wyjeżdżam w przyszłym roku na praktykę absolwencką do konsulatu w Chicago. Z racji tego, że pokoje do wynajęcia na airbnb czy hotele są stosunkowo drogie,  zwłaszcza mając na uwadze, że chodzi tylko o spanie i pomyślałam, ze dodam ogloszenie z pytaniem, czy ktoś tutaj zajmuje sie wynajmem lub ewentualnie mialby dostepny pokój i chciałby dorobić do domowego budżetu.

Jestem niepalącą, dbającą o porządek i sympatyczną 28 latką:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13 godzin temu, Winterberry napisał:

Witam

Wyjeżdżam w przyszłym roku na praktykę absolwencką do konsulatu w Chicago. Z racji tego, że pokoje do wynajęcia na airbnb czy hotele są stosunkowo drogie,  zwłaszcza mając na uwadze, że chodzi tylko o spanie i pomyślałam, ze dodam ogloszenie z pytaniem, czy ktoś tutaj zajmuje sie wynajmem lub ewentualnie mialby dostepny pokój i chciałby dorobić do domowego budżetu.

Jestem niepalącą, dbającą o porządek i sympatyczną 28 latką:)

Szukaj pokoji w dzienniku związkowym tam jest wiele ogłoszeń. 

Poszukasz też po sklepach Polonijnych oraz Parafiach. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 godzin temu, Winterberry napisał:

Bardzo dziekuje, dodam, ze akutualnie jestem jeszcze w Polsce.

Online zawsze mozesz podac interesujacy Cie termin. Wtedy takze ewentualny wynajmujacy moze cos sensownie zaplanowac. Echhhh, moj ukochany Szczecin....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo, baardzo dziękuję:) dodałam ogłoszenie na grupach i będę czekać na rezultat, co do terminu mam jeszcze chwilowo pewna elastyczność i możliwość przesunięcia go o 2, 3 tygodnie w jedną bądź drugą stronę także mam nadzieję, że uda się coś załatwić. I oczywiście pozdrawiam ze Szczecina!:))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Winterberry napisał:

Bardzo, baardzo dziękuję:) dodałam ogłoszenie na grupach i będę czekać na rezultat, co do terminu mam jeszcze chwilowo pewna elastyczność i możliwość przesunięcia go o 2, 3 tygodnie w jedną bądź drugą stronę także mam nadzieję, że uda się coś załatwić. I oczywiście pozdrawiam ze Szczecina!:))

Trochę cyganisz ale jeśliś Szczecinianka to masz wybaczone...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz