Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z emakopolu


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam, że wszystkie tematy związane z h2b zanikają z końcem kwietnia każdego roku. Pewnie już wtedy tam siedzicie na programie i nie macie czasu napisać jak potoczyły się Wasze dalsze losy. Ja w tym roku zapisałam się na h2b.Jedna firma już mnie wyje... w piz.. no i zapisałam się do emakopola. Czy ktoś z Was w tym roku ma jakieś informacje na temat jak idzie im załatwainie formalności??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do EwaM

Powinnas miec tylko do siebie pretensje, przeciez o tej firmie bylo bardzo glosno i zawsze z nia byly problemy, poczytaj forum choc juz troche za pozno ;/, nie pamietam zeby jakikolwiek wyjazd udal im sie w terminie wiec raczej zdziwilbym sie gdybys ty byla pierwsza, no ale jak widac nie jestes,

oczywiscie za przebookowanie biletow z ich winy kasy nie oddaja

a co masz tam robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
I jesli tak, to dokad: do Tahoe i "Mohegan Sun"?

A jesli tak, to jakie byly oferty do "Harrah's"?

Harrahs cocktailki, zapisy były podczas j1. Mohegan dilerzy z wcześniejszym stażem, też wstępnie zapisani podczas j1 i h2b. Ci ludzie się dostali, nie wiem jak reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg moich info, to tak;

Mohegan wzial tylko osoby z H2B A.D. 2005, poza tym program zostal odwolany, a ww osoby jada tylko dlatego, ze maja 3-letnia petycje. Pozycje sa rozne, jada starzy dealerzy, jest wielu w retailu, kasjerow, valetow, pewnie tez housekeeping. Kurde, buractwo!! Ale tym razem zawinila strona amerykanska.

O zachodzie nie moge mowic, bylem tylko na wakacjach!! Przyznaje - pieknie, zachodnio, zmyslowo i niebanalnie!!

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...