Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z emakopolu


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie caly czas zapewniaja, ze przyjazd ma byc na poczatku grudnia, a nie gdzies w polowie. Kumpel mi mowil, ze dostal info, ze ma byc w kasynie 16 czy do 16 grudnia, niewazne, jak to bylo powiedziane. Ale on leci do MS!!!!  

... wiec byc moze to pani Beata cos pomylila, stad wziely sie terminy, ktore ja podalem. Poczekajmy, na poczatku tygodnia juz wszystko musi byc jasne i sadze, ze wszystkie watpliwosci zostana rozwiazane.

Ty, Chomik, piszesz cos o tym, ze ich nie ma, tzn. ze o nich nie dowiemy sie w Polsce, tylko dopiero w USA??

Nigdy tak nie stwierdzilem. :roll: Nie ma ich dzis, moze beda znane w poniedzialek, wtorek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sory ale jak nie słyszałeś o 4 grudnia na prezentacji to ty naprawdę byłeś na innej prezentacji niż ja ---a ja byłem na bank tam gdzie powinienem byc

Jak macie jakieś pytania to sie pytajcie kompetentnych osób a nie biadolcie na forum ---było sie Amerykńąca pytać :?: Ja zapytałem i stąd te daty :!:

PS już nic nie pisze bo się mi nie chce i sił już nie mam nara może się spotkamy ……..

A i żeby nie było ze jestem jakimś kozakiem, nikogo nie mam zamiaru obrażać każdy ma swoje sposoby na informacje --- ja niczego nie ukrywam mówię tu to co wiem .

a co ma być to będzie jutro wszystko sie okaże na 100 % --mam taka nadzieje :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wyszlo na to - zywiec, ze jestes kozakiem. Ja do ciebie grzecznie, a ty z polinwektywami!! O 4 grudnia to ja moze i slyszalem, niestety nie mialem przyjemniosci rozmawiac z p. Shreinerem, ale o 15. to pierwsze slysze! Ale ok, nie klocmy sie, w koncu przy dobrych wiatrach bedziemy sie te kilka m-cy znosic... Kazdy ma jakies cisnienie w sobie, bo w zasadzie powinnismy byli juz wiedziec odnosnie szczegolow, a nie wiemy!! Mam nadzieje, ze dzis sie to wyjasni, najdalej jutro. Mimo wszystko, zywiec, pozdrawiam mile!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nie panuje zbyt dobra komunikacja miedzy biurem warszawskim a bydgoskim. :?

Chomik podaje daty rozmow w ambasadzie bo posiada takie informacje od p. Beaty a ja zadnych info z biura warszawskiego na ten temat nie mam :?

Jedyne info ktore posiadam: w dalszym ciagu czekaja na decyzje Tahoe'wcow co do pozycji. Coraz bardziej zaczyna mnie to denerwowac. Powinnismy na dzien dzisiejszy znac troche wiecej szczegolow :!:

Czy ktos posiada jakies informacje jak sprawy sie maja z osobami ktore aplikowaly do Mohegana?

Czy ktos z Was zabookowal juz bilet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, a teraz moje info. Panie e-polki powiedzialy mi grzecznie, ze same nadal czekaja na odpowiedz z tahoe. Niestety mowily cos o tych dwoch datach, czyli do 9 gr dealerzy, a do 16 gr cala reszta. Wiec o 4 gr , jako dacie rozpoczecia szkolenia nie bylo mowy. Moze to sie jakos zmieni, ale nie jestem w stanie przewidziec, czy tak, czy nie. Panie z firmy chyba tez nie. Co do tych dat pojawienia sie w ambasadzie. Fakt, kumpel jedzie tam w srode, ale kolejnymi dniami maja byc ten czwartek i ten piatek, a nie przyszly tydzien!! Moze znowu to jakies niedoinformowanie na lini warszawa- oddzialy regionalne?? Cos za duzo tych niejasnosci, ch... mnie bierze, bo ni w zab nie wiem, co chcialbym i powinienem byl juz wiedziec!! Ale po burzy zawsze przychodzi piekne slonce, hehe!! Jesli chodzi o te daty, to wydaje mi sie , ze sa umowne, mozna chyba przyjechac wczesniej i zalatwiac formalnosci w HR tak ,aby rozpoczac jak najwczesniej. Formalosci w MS trwaja niestety dluzej niz w HLT, czy w ogole w Harrah's. To chyba tyle, jak bede cos mial, to sie z wami tym oczywiscie podziele, wy, jak mniemam, zobicie to samo. Regards!

Acha, ch... to skrot od "cholera", to tak dla scislosci, he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anan kofan, takimi informacjami dysponuje na podstawie rozmow z osoami, ktore byly i tu i tu. Jest to kilka dni dluzej, ich HR jest w innym miejscu, w ogole, drug test, mierzenie ubran, wydawanie badgy trwa nawet ok 10 dni. Zdaza sie krocej. Powtzrzam, ze te wiadomosci sa zaslyszane, aczkolwiek ja bylem w kasynie za miedza MS i tak wlasnie bylo. Prawie dwa tygodnie czekania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...