Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z emakopolu


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, napisze co ja o tym wszystkim myśle.

Po pierwsze:

Chyba sami wybieraliscie gdzie chcecie jechać!!! I tylko od dobrej woli Emakopolu (i taka jest prawda) byliscie na rozmowach z obydwoma kasynami (bylo to sewgo rodzaju zabezpieczenie dla Emakopolu oraz dla nas co nie zmienia faktu, że każdy z nas wybrał na poczatku do ktorego kasyna chce jechac i przed tym wyborem byl czas na wszelkiego rodzaju przemyslenia co, gdzie i dlaczego). Wiec na jakiej podstawie chcecie teraz dokonywac jakiegos wyboru???:shock:

Po drugie:

Przed tym wyborem każdy wiedział jakie są pozycję w danym kasynie i mniej więcej jaka jest ilość miejsc, więc jesli dostałaś jakąkolweik prace w HLT to nie możesz dostać niczego innego jak te cztery pozycje, które od poczatku były podawane i jak wiadomo nie ma tam "sprzatania"!!! Co do MS to nie wiem, bo są tam jakieś "słabsze" pozycje i dlatego np. ja minołem MS, żeby nie wylądować w jakims [beeep]atym departamencie :wink:

Po trzecie:

HLT to trzy kasyna należące do tej samej seci, są zaraz koło siebie i tylko tam możemy wylądować i w którym niewylądujesz to naszym pracodawca bedzie HLT

http://www.emakopol.pl/gfx/fot_H1.jpg

A i jeszcze jedno:

Kazdy z nas inaczej zalatwia sobie ten wyjazd (inaczej do tego podchodzi) ja dokonałem wyboru na Tahoe i na rozmowe z MS wcale nie pojechalem tyle ode mnie

Ps. To jest tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Przed tym wyborem każdy wiedział jakie są pozycję w danym kasynie i mniej więcej jaka jest ilość miejsc

Zgadzam sie z Toba, ale w tym wypadku przesadziles: nikt - ani razu - nie chcial mi powiedziec ile jest otwartych pozycji tu i tam, jedyne o czym zapewniali to, ze na pewno nie przyjma wiecej zgloszen niz miejsc. Ciekaw jestem czy tak wlasnie sie stalo, mam nadzieje, ze tak. :roll:

Natomiast nie ma, oczywiscie, mowy o wybieraniu lepszej pozycji. Dlatego nie zdziwie sie, jesli w ogole nie dowiem sie na jakim stanowisku wyladowalbym w Moheganie. Zmiana miejsca pracy bylaby mozliwa jedynie w jakichs naglych przypadkach i to z wielkiej uprzejmosci biura, na ktore - jak na razie - autentycznie nie moge narzekac. :)

Emakopol mowi tahoewcom tak: aplikowal pan do tahoe, dostal sie pan tam, wiec nie musi pan wiedziec, co panu przydzielil MS, wyboru nie ma, prosze juz isc i nie zawracac glowy...

Pewnie tak wlasnie bedzie i... trudno sie dziwic. Z tego co widzialem na liscie - do Tahoe aplikowalo okolo 32-35 osob. Byc moze tyle miejsc akurat maja (no ale co z tymi, ktorych odrzucil Mohegan?). :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie wyglada, w wielu kwestiach macie racje, ale z innymi sie nie zgodze!!

Jezeli chodzi o ilosc miejsc i swiadomosc E-polu o liczbie tychze, to smiem twierdzic, ze nie mieli bladego pojecia i nie maja nadal!! Zauwazcie, ze niektore osoby zapisaly sie dopiero w... niedziele!! Tak, w te, co byla teraz! Stada zapewne ten list, zeby przyjechac na spotkanie z MS, bo w sumie, to oni sami nie wiedza ilu przyjmie HLT, wiec jakby co to upchnimy je w MS. A dlaczego nie mielibysmy sobie wybrac lepszej pozycji?? Cos mi sie przypomina , ze deklaracja z mojej strony co do wyboru kasyna byla jedynie ustna. Skoro dano nam mozliwosc aplikowania tu i tu, to moze bedzie nam tez dany wybor?? Zobaczymy. Ogolnie zgodze sie z Chomikiem, iz jak narazie E-pol wywiazuje sie kompletnie ze swpich zobowiazan i zapewnien. Ale to dopiero poczatek. Maja doswiadczenie, "magica", ktory zna cale srodowisko kasyn, wiec poki co mozna ich pochwalic. pozdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni sami nie wiedza ilu przyjmie HLT, wiec jakby co to upchnimy je w MS.  

Byloby to mocno nieuczciwe. Co z osobami, ktore zapisaly sie do nich na program tylko i wylacznie ze wzgledu na Tahoe, a nigdy by nie podpisaly umowy z mysla, iz skoncza w MS? :?

A dlaczego nie mielibysmy sobie wybrac lepszej pozycji?? Cos mi sie przypomina , ze deklaracja z mojej strony co do wyboru kasyna byla jedynie ustna.  

Z tego co pamietam podawalo sie "Preferowanego pracodawce" w pierwszym Formularzu Zgloszeniowym. I widocznie to jest wiazace, bo Szymon Panfil powiedzial mi, iz nie ma mozliwosci wyboru - jedziesz tam, dokad aplikowales (i ja sie z tym zgadzam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

Liczba miejsc do obu kasyn zamykała się w ilości 200 --nie wiem jaki podział ale chyba 75 % do MS (tego pewien nie jestem) i nie wiem czy w to wchodził też W&T

Wiec ci, co nie zostali przyjęci do MS po prostu nie spełniali ich kryteriów i tyle

Co do wyboru kasyna to sorry ale na początku podawano kaj się chce jechać i to jest fair (pracodawca ma chyba prawo wiedzieć ile osób się może spodziewać co nie ? )

Wiec jestem bardzo ciekawy na jakiej podstawie chcecie wybierać sobie ofertę ? jedziecie tam kaj chcieliście i tam kaj złożyliście podanie normalna oferta pracy :!:

Każdy miał sobie przemyśleć i się dowiedzieć (w jakiś sposób kaj się mu opłaca bardziej ) To tak jak by się obrazić że pojechało się na sprzątanie za 8 dolców a kumpel miał więcej info i wiedział że lepiej jechać na krupiera za 25 .

To wszystko każdy miał sobie przemyśleć i podjąć decyzje na początku a nie teraz strzelać jakieś fochy :wink:

pozdro żywiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, my tu gadu gadu, nie to żebym siał panikę, ale wyniki z mohigana miały być tydzień temu w środę lub w czwartek, potem mówiono o wczorajszym poniedziałku i dalej nic nie wiadomo. A za 2 tygodnie powinien być już wyjazd. Ile mamy czekać ?

A dzwoniles? Czy tylko sie zalisz na Forum? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, okej, juz tam nie wyjezdzajcie. Ja tam zadnego Formularza Zgloszeniowego nie wypelnialem, poza tym, nie zrozumcie mnie zle, ale to, ze dawano nam mozliwosc przyjazdu takze na interview z MS swiadczy o tym, iz firma zakladala pewne przesuniecia badz korekty co do miejsca wyjazdu, niezaleznie od deklaracji!! O tym swiadczy wlasnie to zaproszenie na przyjazd z MS. A co Chomik powiesz na to: chcesz jechac do Tahoe, ale kompletnie nie spodobasz sie pracodawcy, kasa wploacona, wiec?? Zostajesz w domu albo bierzesz wariant rezerwowy, czyli MS?? A dowod na to jest i to oczywisty!! Tyle ze na odwrot, mianowicie osoby, ktore odrzucil MS, a ktore CHCIALY jechac wlasnie do CT w ramach uprzejmosci E-pola przyjechaly na interview z HLT. I co?? One chcialy na bank wyladowac w CT, a, o ile wszystko pojdzie dla nich dobrze, to wyladuja w CA/NV. To uwazam za pozytyw dla firmy, sa elastyczni. Okej, cos zbyt wiele kolejnych dywagacji, ale po to chyba jest forum, co nie??!!POzdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Chomik powiesz na to: chcesz jechac do Tahoe, ale kompletnie nie spodobasz sie pracodawcy, kasa wploacona, wiec?? Zostajesz w domu albo bierzesz wariant rezerwowy, czyli MS??

Probujesz mnie przekonac do czegos, co jest dla mnie oczywiste. :D Ja tez uwazam to za duzy plus dla Emakopolu.

Problemem byloby, gdyby (a naprawde wiele zdazylem zaobserwowac, jesli chodzi o dzialalnosc firm tego typu) Emakopol mial mniej miejsc do Tahoe, niz chetnych. A dlaczego bylby to problem? Bo mi nie zalezalo, aby jechac dokadkolwiek, ale do konkretnego miejsca... w Nevadzie. :) I wowczas rowniez to JA bylbym pod sciana: "jedziesz do MS, albo wcale i tracisz pieniadze." Nawet jesli do CT jechac nigdy nie chcialem...

Na szczescie sa to czysto akademickie rozwazania. :wink:

Nic nie robilem z biletem, nie wiem kiedy wyjade. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...