Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z emakopolu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Problemem byloby, gdyby (a naprawde wiele zdazylem zaobserwowac, jesli chodzi o dzialalnosc firm tego typu) Emakopol mial mniej miejsc do Tahoe, niz chetnych. A dlaczego bylby to problem? Bo mi nie zalezalo, aby jechac dokadkolwiek, ale do konkretnego miejsca... w Nevadzie. :) I wowczas rowniez to JA bylbym pod sciana: "jedziesz do MS, albo wcale i tracisz pieniadze." Nawet jesli do CT jechac nigdy nie chcialem...

Aaaa i tu dotykamy sedna!! Mianowicie, Chomiku, E-pol z pewnoscia przyjal wiecej chetnych niz mial miejsc!! Baa, wydaje mi sie, ze nawet do teraz do konca nie wiedza, ilu rzeczywiscie bedzie chcial z Polski wziac Harrah's. Gdyby bylo tak, jak myslisz, to z pewnoscia ktos by uslyszal, ze przepraszam, ale limit wyczerpany, itd.. O tym, iz tak nie bylo swiadczy fakkt, ze niektore osoby zapisaly sie ledwie przed dwoma dniami!! Ale co tam bedziemy sie martwic, mam nadzieje, ze wszystko sie uda, tylko na sama mysl o ilosci kasy w to ladowanej, az cierpnie mi skora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem dlaczego mamy wypelniac DS-158 :shock: skoro dotyczy on tylko osob, ubiegajacych sie o wizy F, J i M. :roll:

Zaskoczyl mnie ten e-mail, a zwlaszcza tempo, w ktorym trzeba zlozyc pakiet wizowy. Ostatnia mozliwa data udania sie do Ambasady to 29 listopada! To smutna dla mnie wiadomosc, bo do 30 listopada mialem byc w UK, a teraz strace sporo pieniedzy, ehhh... :oops:

Zajme sie wszystkim jutro. :) Zadzwonie i spytam po co im DS-158...

Jesli chodzi o oplate, to jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest posrednictwo Poczty Polskiej, ktora nie pobiera zadnych oplat manipulacyjnych. Nie wolno natomiast dokonywac oplat w punktach innych niz Poczta lub bank! (Zrodlo: http://poland.usembassy.gov/poland-pl/docs_photo.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, tym razem w calej rozciaglosci zgadzam sie z Chomikiem. Najlepiej POCZTA, bo nie ma zadnych oplat, a jezeli nie, to bank. Tez nie jarze, po co im ten DS-158, tam nawet czlowiek zadnego podpisu nie sklada!! Podkrecaja tempo, a najwieksze jaja sa z tym DS-156, nie wiem czy to drukowac i wypelniac, wypelnic i wydrukowac czy moze zrobic tak, jak napisane jest w instrukcji, tylko gdzie ja znajde laserowke?? Poza tym nazwisko osoby, u ktorej bedziecie w USA?? Wpisujecie p. Shreinera?? Jakos sobie pewnie poradze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ,teraz to juz wszystko wiem, no prawie. To trzeba wypelnic i wydrukowac, nastepnie wlasnorecznie podpisac. Nie trzeba uzywac laserowki. Pozostale formularze po prostu wypelnic odrecznie i tyle. Spotkania w ambasadzie maja byc w polowie przyszlego tygodnia. A poaniej to juz chyba tylko bilet i wio!! Nie przychodza mi na mysl zadne inne formalnosci, ktore musielibysmy jeszcze dopelnic. Ale moze cos przeoczylem. A jezeli o te dywagacje odnosnie osob, ktore byly na obu interview, to sprawa wyglada tak: nie mamy wyboru, nawet nie dowiemy sie, co dostalismy w MS. Chyba, ze ktos jakims fortelem wywalczy chociaz wiedze na temat tego, co dostal w MS. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jest piatek i wg zapewnien Emakopolu powinnismy dowiedziec sie jaka pozycje pracy dostalismy( Tahowcy). Bardzo mnie to ciekawi. :!:

W poprzednich postach pojawialo sie pytanie odnosnie DS-156. Wiadomo juz dlaczego wypelniamy ten druk :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...