Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z emakopolu


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem... Wiem co mowil mi wczoraj pracownik Emakopolu, wiem, ze spotkanie z pracodawca z Tahoe odbedzie sie w nastepna niedziele, wiem, ze podobno Emakopolowi zalezy po prostu, aby nikt nie pozostal bez oferty na wypadek odrzucenia przez Harrah's.

Ale jesli mozesz, to zadzwon do biura w Bydgoszczy i zapytaj, bo w sumie - wedlug umowy - masz racje. Ja juz nie moge tam ponownie dzwonic, bo zbyt czesto ich nekam. A potem napisz nam co uslyszales. Bo pytania masz skadinad sluszne i pewien niepokoj moga wprowadzic. Uhhh :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wierzycie w to ze uda wam sie dostac 2 job offery z róznych kasyn i sobie wybierzecie ten lepszy?To strasznie cudowne,ale sokro jest ograniczona ilosc miejsc to ci co sie nie zalapia na Tahoe pojada do Ct  i ciezko bedzie powiedziec ja nie chce tam,bo nie bedzie wyboru -ale może sie myle.

Nie wiem czy sie mylisz, ale musze wziac oferte do Mohegana, bo pozniej moglbym zostac na przyslowiowym lodzie. A i tak wole Tahoe, nawet jesli Mohegan zaproponuje mi dealerke, a w Harrah's mialbym sprzatac kible. :roll:

Kolejnosc jest taka, ze najpierw sa targi MS, potem Harrah's. Wciaz jednak wierze, ze pojade do Tahoe. Jesli nie... trudno, przemecze sie w CT. :D Wciaz jednak wierze... Nawet nie mysle o wybieraniu "lepszej" oferty, ja po prostu chcialbym pojechac do Nevady. :wink: Zobaczymy juz w niedziele, a wiecej pewnosci bedziemy miec(?) po nastepnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zycze ci zebys wyjechal do Tahoe i zebys nie musial tych kibli sprzatac :D ,w niedziele sie pewnie spotkamy w Wawie bo tez jade na h2b ,gdyz na intera sie dostalem ale pracodwaca powiedzial ze dopiero w marcu najwczesniej moge przyjechac,chciaz wczesniej mial byc grudzien (tak mowil przynajmniej emakopol)wiec wybralem wczesniejszy wyjazd(teoretycznie :? )oby sie udalo....mi, tobie,wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim byscie chcieli pracowac stanowisku?Czuje ze dealer jako pierwszy :D  

I kto to jest Barback?

Barback to pomoc barmana...robi to wszystko co barman plus pomaga mu z czarna robota typu mycie szklanek, przyniesienie lodu, sprzatanie baru itp, itd...

Czasami jest jest malo ludzi w kasynie to Barback zostaje sam na zmianie i normalnie obsluguje klientow.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ufff, no to sie spotkamy. Jednak sie zdecydowalem i choc bylem juz na podobnej rozmowie, to jednak mam stracha. P co oni moga pytac?? Przygotowujecie sie jakos?? No i podstawowe pytanie: wszyscy aplikujecie na dilerke albo ma ktos inne plany?? Pozdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy aplikujecie na dilerke albo ma ktos inne plany??

Ja mam inne plany - zupelnie nie zalezy mi na dilerce, prosilem o Slota, potem kasjera, o krupierze tez wspomnialem, ale nie na pierwszym miejscu. Jesli jednak zaproponuja mi to stanowisko, to - rzecz jasna - nie odmowie. :D

No i sie w zaden sposob nie przygotowuje do rozmowy, co bedzie, to bedzie... Strach? Pojecie mi obce (gdy nie mowimy o dentyscie i lataniu samolotami). :oops:

Do zobaczenia juz jutro (i za tydzien - mam nadzieje :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...