Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z emakopolu


Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak:

- primo: jeszcze raz powtarzam - zadnej paniki sial nie bede, wierze, ze wszystko uda sie kazdemu w najwyzszym stopniu, tak tahoewcom, jak i moheganowcom, ale pewne sygnaly zostaly przeze mnie zaslyszane i dlatego sie z wami nimi podzielilem,

- po drugie primo: nigdy nie slyszalem, azeby Harrah's wydawal kokretne job offery!! mam paru znajomych, ktorzy byli w tym wlasnie kasynie w roznych miejscach USA i KAZDY z nich konkretna pozycje otrzymal dopiero na miejscu. zreszta, moze sie myle, ale taka jest domena wiekszosci kasyn, szczegolnie na zachodzie...

- po trzecie primo: co do tych roznych terminow ewentualnego wyjazdu... przezyjmy niedziele ( to do tahoewcow ) i poczekajmy do poniedzialku. verte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sorry, ze tak wam tu nudze, ale naszlo mnie jezcze jedno pytanie: czy ktolkolwiek z was zalatwial juz cokolwiek w kwestii pt.: "bilet lotniczy do USA"?? A jesli tak, to na kiedy, czy przez firme, czy indywidualnie?? Chodzi o optymalne rozwiazanie. Acha, dzis pogadam z harrah,sowcami, tyle, ze z Luizjany, moze sie czegos dowiem, tego tam tego. Pozdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ - po drugie primo: nigdy nie slyszalem, azeby Harrah's wydawal kokretne job offery!! mam paru znajomych, ktorzy byli w tym wlasnie kasynie w roznych miejscach USA i KAZDY z nich konkretna pozycje otrzymal dopiero na miejscu. zreszta, moze sie myle, ale taka jest domena wiekszosci kasyn, szczegolnie na zachodzie...

To dziwne, bardzo dziwne, gdy ja swojego czasu mialam interview z ludzmi z Harrah'sa na Work&Travel to na moim job offer widniala przydzielona konkretna pozycja. Tudziez na job offer mojej siostry.

Wczesniej jechalam do Tahoe, do innego kasyna (Horizon) i na ofercie pracy z tego kasyna rowniez mialam przydzielona pozycje pracy.

Szczerze mowiac w Stanach bylam trzy razy (zawsze na zachodzie) i jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie miec wystawionego job offer bez konkretnej pozycji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga na H2B Harrah's jeszcze nigdy nie organizował wyjazdów

wiec przestańcie gdybać bo trochę to śmiechem zalatuje :)

Co do różnych terminów wyjazdów ( to MS ma dostać 200 pracowników to wiadomo ze nie weźmie wszystkich od razu - co nie ? )

Harrah's ma 20 (albo 40 nie pamiętam ) wiec procedury z tego powodu jak i z tego ze pierwszy ras organizuje H2b ma inne , a i jeszcze jedno Harrah's

ma w Tahoe 3 kasyna należące do ich szerokiej sieci wiec rozrzut może być duży -- np. ja na bank nie dostane pracy w Harrashie :D pracy bo tam niema facetów serwerów .

tyle ode mnie pozdro i przestańcie sie zamartwiać na zapas bo zachowujecie sie jak byście pierwszy raz z domu wyjeżdżali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. puenta dobra popisal sie -zywiec-. Nie ma sie co zamartwiac na zapas, kazdy ma swoje poglady na rozne kwestie zaslyszane tu i owdzie badz przeczytane tam czy siam, wiec niech tak pozostanie. Pewnie wszyscy za jakis czas bedziemy smiac sie z tych dywagacji tutejszych. Oby... HAHA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Nie miałem zamiaru nikogo urażać ani obrażać :D

Ale sami wiecie że niema takiej firmy która jest super idealna i każda robi jakiś kłopoty ( wiemy to wszyscy )

Jak ktoś chce jechać w spokoju i z wszystkim dopiętym już podczas pierwszej wizyty i jedzie na "Markety " ale różnice tez wszyscy znamy :)

Będzie dobrze i tyle ja wcale nie mowie żeby wszystko olewać ale bez przesady wiec głowa do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...