Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z emakopolu


Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednich postach pojawialo sie pytanie odnosnie DS-156. Wiadomo juz dlaczego wypelniamy ten druk :?:

Raczej odnosnie DS-158.

Ponoc taki wymog Ambasady. Tak jak i ten, ze kobiety musza rowniez wypelnic DS-157, mimo iz dotyczy on tylko "wszystkich mężczyzn w wieku od 16 do 45 lat bez względu na obywatelstwo" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiadomo, iz krupierzy maja stawic sie w Tahoe do 9 grudnia, pozostali - do 16. Wiadomo, ze rozmowy w Ambasadzie odbeda sie 23, 28 lub 29 listopada, ale my nie mamy wyboru dnia wizyty, chyba ze w jakims nadzwyczajnym przypadku.

Nie wiadomo kto na jakie pozycje zostal przyjete, ani kto nie zostal w ogole zaakceptowany (o ile sa takie osoby).

Nie wiem jak Wy, ale ja na razie wstrzymalem sie z rezerwacja biletu. Swoja droga jestem ciekaw czy my mamy dojechac do 16 grudnia, czy 16 grudnia (piatek) stawic sie w kasynie, aby przejsc te wszystkie papierkowe procedury. :roll: Dosc niejasna byla odpowiedz pani Beaty z Emakopolu (nie z Jej winy), ale mam nadzieje, ze i to sie wyjasni na poczatku nastepnego tygodnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, iz krupierzy maja stawic sie w Tahoe do 9 grudnia, pozostali - do 16. Wiadomo, ze rozmowy w Ambasadzie odbeda sie 23, 28 lub 29 listopada, ale my nie mamy wyboru dnia wizyty, chyba ze w jakims nadzwyczajnym przypadku.

Nie wiadomo kto na jakie pozycje zostal przyjete, ani kto nie zostal w ogole zaakceptowany (o ile sa takie osoby).

Nie wiem jak Wy, ale ja na razie wstrzymalem sie z rezerwacja biletu. Swoja droga jestem ciekaw czy my mamy dojechac do 16 grudnia, czy 16 grudnia (piatek) stawic sie w kasynie, aby przejsc te wszystkie papierkowe procedury.  :roll:   Dosc niejasna byla odpowiedz pani Beaty z Emakopolu (nie z Jej winy), ale mam nadzieje, ze i to sie wyjasni na poczatku nastepnego tygodnia.  :)

To ja sie zapytam „gryzoniu” :wink: skąd ty masz takie infa ?????????

Szkolenie na krupiera zaczynają sie 4 grudnia i jeśli ktoś nie zdąży to ma kape bo następnych krupierów potrzebować bedą w marcu

A reszta ma byc najdalej na 15 ---start pracy czyli kilka dni przed 15

Żeby nie było ze głupoty pisze

-było o krupierach mówione na prezentacji

- potwierdził to ten gruby z Emakopolu

-pisało tak na tej prezentacji

-Tak powiedział Shreiner (czy jak to sie tam pisze)

Co do reszty tez tak mi on powiedział( 13 XI- na rozmowie --- że w najgorszym razie tak będzie )

A w piątek w Emakopolu powiedziano mi że chcą juz nas na 3 XII żebyśmy sie 2/3 dni zaaklimatyzowali i do roboty

Wiec skąd masz takie daty ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle pytajnikow? :roll: Relax...

DZIS rozmawialem z pania Beata i to mi powiedziala. Ja tez przeciez wczesniej slyszalem o szkolce, ktora ma sie rozpoczac 4 grudnia. I tez o to spytalem, ale... uslyszalem, iz w jakims mailu (chyba?), ktorym Ona dysponuje, pojawiaja sie tylko dwie daty: krupierzy do 9, a pozostali do 16 grudnia.

To zatem Wam przekazalem, bo nie naleze do tych, ktorzy - wiedzac cos - zostawiaja to tylko dla siebie. :?

Mozliwosci sa trzy: a) pani Beata nie wie co mowi, :) w Emakopolu kazdy ma inne informacje i jesli odbierze Szef, to poda swoja wersje, c) cos sie zmienilo od wczoraj do dzis.

Byc moze (nawet prawdopodobnie, bo tez bylem pewien daty 4 grudnia jako daty rozpoczecia szkolenia) to co podalem jest bzdura, ale... to nie ja te ewentualne bzdury przekazuje, ale osoby w Emakopolu pracujace. :wink: Za moje pieniadze w dodatku. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiedzialem, ze w koncu cos zacznie sie pierd...!! Teraz cos ode mnie. Mnie caly czas zapewniaja, ze przyjazd ma byc na poczatku grudnia, a nie gdzies w polowie. Kumpel mi mowil, ze dostal info, ze ma byc w kasynie 16 czy do 16 grudnia, niewazne, jak to bylo powiedziane. Ale on leci do MS!!!! Czy to oznacza, ze te terminy sa zunifikowane?? I tu, i tu, tak samo?? Co do pozycji w HLT, mialy byc a nie ma. Ty, Chomik, piszesz cos o tym, ze ich nie ma, tzn. ze o nich nie dowiemy sie w Polsce, tylko dopiero w USA?? Data rozpoczecia szkolenia: toz to przeciez niedziela!! Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze by zaczeli wlasnie w niedziele. Ale moze czegos nie doslyszalem na prezentacji.

- zywiec - - a ty skad sypiesz tak tymi datami, tutaj tez jakos nie slyszalem takich szczegolow na prezentacji, moze bylismy naa dwoch innych?? :shock: Skoro tobie powiedziano, ze "chca nas juz na 3 XII zebysmy sie 2/3 dni zaaklimatyzowali i do roboty" to to znaczy, ze wiesz juz, ze przyjeli cie na krupiera?? To chyba jestes jedyna taka osoba!! A moze sie myle?? Ja niczego na razie nie wiem.

Poczta nie pobiera oplat, a pani w katosach wiedziala o tym doskonale, nawet sama mnie o tym poinformowala. 8)

MAm nadzieje, ze do poniedzialku wszystko sie wyjasni, bo czasu zostalo naprawde niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...