Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z emakopolu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
co? Przeciez petycja jest wystawiana na konkretne stanowisko.. :?:

no tak i umowy maja byc podpisywane przed ambasada :D

:):lol::lol:

Czyz mozna nie kochac Emakopolu?

Ja mam rozmowe tez jutro (dlatego juz dzis musze wracac do Polski :? ), wiem tyle ile Wy - ze krupierzy dostali informacje o swoim stanowisku, ze czesc osob zostala odrzucona przez Harrah's (slyszalem szok pani Ani w sluchawce :roll: ) i ze... my nie wiemy na jakiej pozycji pracowac bedziemy.

Tez nie rozumiem jak to mozliwe, ze WCIAZ nie wiemy, ale skoro mam sie dowiedziec o tym przed Ambasada... coz, to dopiero emocje!

Na razie pozdrawiam z Londynu, nie myslac o calym tym zamieszaniu. Bedzie dobrze! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
napisz moze Chomik, czy wy juz zaczeliscie prace, czy tez musicie tak dlugo czekac?

Te osoby, ktore przyjechaly najwczesniej - juz pracuja. Inni sa w trakcie Orientation. Ja przylecialem dopiero 13 grudnia i jestem na etapie paperwork, a od poniedzialku zaczynam Orientation. Od srody natomiast trening na cage cashier, nastepny tydzien to bedzie praca juz w kasie, ale przy pracowniku - trenerze, zatem dopiero za dwa tygodnie rozpoczne prace samodzielna. W nocy, ale to mnie akurat nie przeraza.

Generalnie jest bodaj TYLKO jedna NOWA osoba wsrod rozdajacych przy stolach, ktora aplikowala do Tahoe na krupiera, reszta (ale i tak jest ich niewielu) to ludzie, ktorzy juz tu byli lub byli... w Moheganie! Troche zatem zbyt szumnie brzmialy zapowiedzi Emakopolu co do stanowisk dealerow... U Was jest pod tym wzgledem ponoc o niebo lepiej.

Pozostali awansowali na kasjerow. :(

Inny kolega opisywal na Forum problemy z biletami, rezerwowanymi przez Emakopol, a tu na miejscu powoli rozpetuje sie burza, poniewaz okazalo sie, ze... nie ma nas jeszcze w bazie ubezpieczyciela, a ktos juz musial skorzystac z opieki lekarskiej. Czuje, ze bedzie wesolo! :(

Pozdrowienia dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomik: pozdrow ode mnie Byrona, jesli pracujesz jako cage cashier bedziesz wiedzial o kogo chodzi,

[beeep] gosciu, poza tym wystrzegaj sie Amandy bo to krwawa suka i niejednej osobie juz podlozyla swinie, a co wiaze sie z wyleceniem z pracy i dozywotnim zakazem pracy w kasynach calej sieci harrahs a i 90 dniowym zakazem wstepu do kasyna :(

poza tym reszta powinna byc okej

a i uwazaj na marcina t. zwanego krecikiem bo cie wykonczy :( alkoholowo oczywiscie :P poza tym ze pije jak smok to jest okej, jak chcesz do niego zawitac to tropicana na cedar ave. pokoj 219 :D)))

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest bodaj TYLKO jedna NOWA osoba wsrod rozdajacych przy stolach, ktora aplikowala do Tahoe na krupiera, reszta (ale i tak jest ich niewielu) to ludzie, ktorzy juz tu byli lub byli... w Moheganie! Troche zatem zbyt szumnie brzmialy zapowiedzi Emakopolu co do stanowisk dealerow... U Was jest pod tym wzgledem ponoc o niebo lepiej.

Pozostali awansowali na kasjerow.  :(  

a to dlatego ze tak zadecydowal Paul Schreiner i bral juz zazwyczaj bylych pracownikow, ktorzy juz mieli szkolke, lub sie dobrze znaja z HR :)natomiast co do cage'a to jeden plus ze stala stawka jest dobra, ale w sezonie mozna duzo wyciagnac na napiwkach, ktorych niestety w cage'u brak, poza tym uwazaj na shorta :( i najbardziej na te najmniejsze bo je najtrudniej znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos wie jak wyglada praca na stanowisku hauskepeng w mohegan sun?:(((

wiem ze jak sie slabo zna angielski to sie na nic innego czlowiek nie zalapie:(...chyba.

Moze ktos zna kogos kto pracuje na takim stanowisku?

Chce tam jechac w marcu.

pozdrawiam

zabcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przylecialem dopiero 13 grudnia i jestem na etapie paperwork, a od poniedzialku zaczynam Orientation. Od srody natomiast trening na cage cashier, nastepny tydzien to bedzie praca juz w kasie, ale przy pracowniku - trenerze, zatem dopiero za dwa tygodnie rozpoczne prace samodzielna. W nocy, ale to mnie akurat nie przeraza.

Pozdrowienia dla Was!

Ja jestem w Moheganie na cage,przylecialem 12 paperwork byl jeden dzien,ale zanim dostaniemy licencje na prace z kasa ,maja minac 2 tyg (orientation mamy 27) i do tego czasu nie mamy po co sie pokazywac w kasynie, o wiele lepiej widze jest u Ciebie.

Mohegan wyglada calkiem niezle, Norwich troche dziura ,ale mieszkam w centrum wiec jest calkiem niezle, gowny przystanek pod nosem wszedzie sie da dojechac autobusami,blisko sklepy,poczta,w piatki i soboty imprezy w miejscowym klubie :(

Polecam mieszkanie w downtown Norwich

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...