Skocz do zawartości
phelka

Loteria i wiza turystyczna

Recommended Posts

Hej,

Dwa lata temu w sierpniu ubiegałam się o wizę turystyczną, którą dostałam na 10 lat. Kilka miesięcy później, stwierdziłam, ze sprawdzę swoje szanse w loterii wizowej - w wyniku błędów były dwa terminy składania wniosków, w tym pierwszy termin okazał się być nieważny, wysylali maile z informacją zeby jeszcze raz złożyć wniosek. Złożyłąm tylko w pierwszym terminie, czyli w tym nieważnym. 
Miałam numer wniosku itd. ale z tego pierwszego terminu.

Teraz jadę na miesiąc do USA tak pozwiedzać na wizie turystycznej. Czy mogę mieć jakieś problemy? Właśnie dlatego, ze złożyłam ten wniosek w loterii? Czy te dane są gdzieś zapisywane i mogą być problemy że chciałam się ubiegać o wizę imigracyjną? Właściwie,t o ja nie chciałabym sie tam przeprowadzić, tak złożyłam chyba z nudów wtedy ten wniosek i sprawdzić ile będę mieć szczęścia. Po informacji że sa nieważne te wnioski z pierwszego terminu - nie składałam ponownie.

 

Dzieki za pomoc.

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udział w loterii nie stanowi problemu przy wizytach turystycznych. Oficerowie się nigdy o to nie pytają na granicy. A ty nawet w loterii nie wzięłaś udziału tak na serio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak napisałaś ten pierwszy termin loterii był unieważniony i tego nie ma w  systemie. 

Loteria trwa ponad 20 lat i podobnie działa to forum. Nikt nie pisał że przez udział w loterii nie został w puszczony na teren USA, bierze się pod uwagę inne sprawy, odpowiedzi 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×