Jump to content

Loteria i wiza turystyczna


phelka

Recommended Posts

Hej,

Dwa lata temu w sierpniu ubiegałam się o wizę turystyczną, którą dostałam na 10 lat. Kilka miesięcy później, stwierdziłam, ze sprawdzę swoje szanse w loterii wizowej - w wyniku błędów były dwa terminy składania wniosków, w tym pierwszy termin okazał się być nieważny, wysylali maile z informacją zeby jeszcze raz złożyć wniosek. Złożyłąm tylko w pierwszym terminie, czyli w tym nieważnym. 
Miałam numer wniosku itd. ale z tego pierwszego terminu.

Teraz jadę na miesiąc do USA tak pozwiedzać na wizie turystycznej. Czy mogę mieć jakieś problemy? Właśnie dlatego, ze złożyłam ten wniosek w loterii? Czy te dane są gdzieś zapisywane i mogą być problemy że chciałam się ubiegać o wizę imigracyjną? Właściwie,t o ja nie chciałabym sie tam przeprowadzić, tak złożyłam chyba z nudów wtedy ten wniosek i sprawdzić ile będę mieć szczęścia. Po informacji że sa nieważne te wnioski z pierwszego terminu - nie składałam ponownie.

 

Dzieki za pomoc.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak napisałaś ten pierwszy termin loterii był unieważniony i tego nie ma w  systemie. 

Loteria trwa ponad 20 lat i podobnie działa to forum. Nikt nie pisał że przez udział w loterii nie został w puszczony na teren USA, bierze się pod uwagę inne sprawy, odpowiedzi 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...