Skocz do zawartości
Robak6

Czy to legalna sprzedaż?

Recommended Posts

23 minuty temu, Robak6 napisał:

Witam, mam pytanie czy to jest legalna sprzedaż security ID ( tzw. Legalna praca w USA)…

Moze sprobuj wyjasnic troche o co Ci dokladnie chodzi....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wujek w USA siedzi i dzieci były itp i zjechaly jakiś czas temu i nie wracają tam i ma to pozwolenie na legalna pracę na nich i chce sprzedać ale czy to jest legalne 

• Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9 minut temu, Robak6 napisał:

Wujek w USA siedzi i dzieci były itp i zjechaly jakiś czas temu i nie wracają tam i ma to pozwolenie na legalna pracę na nich i chce sprzedać ale czy to jest legalne 

Sprobuj  moze po polsku napisac ?

A konkretnie - jakie ma pozwolenie na prace ?  Zeby pracowac legalnie w US, trzeba byc obywatelem, rezydentem (posiadac zielona karte), posiadac wize pracownicza lub posiadac EAD (employment authorization document).

Nie wiem co rozumiesz przez security ID (nie brzmi jak cokolwiek zwiazanego z mozliwoscia legalnej pracy) , ale pytanie czy sprzedawanie jakiegokolwiek ID jest legalne jest dosc kuriozalne.... (dla jasnosci - odpowiedz brzmi nie)

Tutaj masz wypisane dokumenty ktore pozwalaja na legalna prace w US : 

https://www.uscis.gov/i-9-central/acceptable-documents

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A sprzedaż numeru PESEL, dowodu osobistego to jest legalnie?  

Jest to nielegalnie i poczytaj trochę o kradzieży tożsamości gdy Twój Wujek będzie chciał to zrobić i jakie mogą być problemy w przyszłości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Robak6 napisał:

Nie wiem czy powinnam “gratulować wujka” czy krzyczeć “UCIEKAJ od takiej rodzinki” 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz