Skocz do zawartości


elizabet11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja i mój narzeczony będziemy ubiegać się teraz o wizę narzeczeńską. Z jego strony wszystko przebiega doskonale(ma dobrą pracę, ubezpieczenie.) Ja niestety teraz straciłam pracę. On teraz musi podać 5 letnią historię mojego zatrudnienia. 

1. Przez ten okres czasami wykonywałam prace dorywcze (w tym nawet zdarzyła się praca jednodniowa na umowe zlecenie.) 

2. Czy mam podać okresy zatrudnienia np trzymiesięczny nawet jeśli tylko w jednym  z nich pracowałam?

3. Czy konieczne jest abym była obecnie zatrudniona, kiedy to mój narzeczony wypełnia formularz wizowy? Czy ewen. będzie ok jeśli znajdę pracę trochę później , ale w trakcie wypełnienia mojej aplikacji

4. Czy ewen. ktoś mógłby mi polecić jakiegoś eksperta?

Dziękuje -Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My składaliśmy wniosek w marcu 2016 a ja pracowałam do grudnia 2015 bo trochę siedziałam u obecnego męża. We wniosku pamietam on wpisał „house keeping “  i wsio grało. Nie pytali mnie czy pracuje. Pamietam ze w ambasadzie pytali jaki mam zawód a nie czy pracuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, elizabet11 napisał:

Witam ja i mój narzeczony będziemy ubiegać się teraz o wizę narzeczeńską. Z jego strony wszystko przebiega doskonale(ma dobrą pracę, ubezpieczenie.) Ja niestety teraz straciłam pracę. On teraz musi podać 5 letnią historię mojego zatrudnienia. 

1. Przez ten okres czasami wykonywałam prace dorywcze (w tym nawet zdarzyła się praca jednodniowa na umowe zlecenie.) 

2. Czy mam podać okresy zatrudnienia np trzymiesięczny nawet jeśli tylko w jednym  z nich pracowałam?

3. Czy konieczne jest abym była obecnie zatrudniona, kiedy to mój narzeczony wypełnia formularz wizowy? Czy ewen. będzie ok jeśli znajdę pracę trochę później , ale w trakcie wypełnienia mojej aplikacji

4. Czy ewen. ktoś mógłby mi polecić jakiegoś eksperta?

Dziękuje -Ela

2. Tak. To detale, nikt nie bedzie tego szczegolowo sprawdzal.
3. Nie, nie musisz byc zatrudniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam , raz jeszcze  . Wlasnie wrocilam z badan lekarskich ( w Krakowie ) I mam pytanie odnosnie karty szczepien ktora Pan doktor wypelnil . Czy w polu ,Vaccination documentation  Nie powinno byc,, K visa applicant Voluntarily Completed vaccination requirements?” 
 

DED8A467-2A4A-429E-8335-544742B666FB.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...