Skocz do zawartości

Wiza k1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przyjechałam do USA dwa i pół roku temu na wizie narzeczenskiej. Wzięliśmy ślub. Niestety związek się nie udał,ale wciąż jesteśmy małżeństwem. Wysłałam te pierwsze papiery po ślubie do ambasady, ale nie zostały opłacone, ponieważ ja byłam bez pracy i pieniędzy, a mąż zwyczajnie nie chciał.... Jestem teraz w związku z innym mężczyzną. Chciałabym tutaj zostać znim, dostać zieloną kartę i obywatelstwo, Czy jest jakaś szansa, żebym mogła coś zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KatarzynaMartyna napisał:

Witam.

Przyjechałam do USA dwa i pół roku temu na wizie narzeczenskiej. Wzięliśmy ślub. Niestety związek się nie udał,ale wciąż jesteśmy małżeństwem. Wysłałam te pierwsze papiery po ślubie do ambasady, ale nie zostały opłacone, ponieważ ja byłam bez pracy i pieniędzy, a mąż zwyczajnie nie chciał.... Jestem teraz w związku z innym mężczyzną. Chciałabym tutaj zostać znim, dostać zieloną kartę i obywatelstwo, Czy jest jakaś szansa, żebym mogła coś zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

W skrocie - nie. Wjezdzajac na K-1 mozesz tylko i wylacznie uregulowac status przez "originalnego" petitionera (pomijam VAWA). Jedyne co mozesz zrobic, to wziac slub, wyjechac i przejsc proces sponsorowania CR-1 wlacznie z waiverem I-601 ktory bedzie Ci niezbedny do 10-letniego bana na wjazd ktory masz (a dokladnie bedziesz miala po wyjezdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2019 o 10:51, KatarzynaMartyna napisał:

Witam.

Przyjechałam do USA dwa i pół roku temu na wizie narzeczenskiej. Wzięliśmy ślub. Niestety związek się nie udał,ale wciąż jesteśmy małżeństwem. Wysłałam te pierwsze papiery po ślubie do ambasady, ale nie zostały opłacone, ponieważ ja byłam bez pracy i pieniędzy, a mąż zwyczajnie nie chciał.... Jestem teraz w związku z innym mężczyzną. Chciałabym tutaj zostać znim, dostać zieloną kartę i obywatelstwo, Czy jest jakaś szansa, żebym mogła coś zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

USCIS raczej? Czy serio wyslalas AOSa do ambasady? Tak jak kzielu Ci napisal, ale nie zapomnij, ze wciaz musisz sie rozwiesc ze swoim dotychczasowym mezem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...