Skocz do zawartości

Odrzucony wniosek co dalej


Hejturuda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , składałam dzisiaj wniosek na wizę B2 i wiza nie została mi przyznana...

Oczywiście powiedzeniami mi ze jak będę miała bardziej ustabilizowaną sytuacje życiowa , to mogę ubiegać się o wizę ponownie , ale jak to w praktyce wyglada dalej ? 

Mowi się tyle o zniesieniu wiz ,i powiedzmy ze jakoś w niedalekiej przyszłości się to uda , będę miała problemy aby tam wjechać ? Będę musiała za każdym razem ubiegać się o wizę ? Z góry dziękuje za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie to brzmi

Have you ever been denied a U.S. visa you applied for with your current or previous passport, or have you ever been refused admission to the United States or withdrawn your application for admission at a U.S. port of entry?

Jest to jedno z eligibility questiins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając fora zagraniczne, czasem zdarza się że komuś się udaję i dostaję zgodę systemu ESTA ale pamiętaj, że potem mogą być problemy na lotnisku w USA, bo wszystko jest w komputerze. Wg moich statystyk ok. 95% osób niestety dostaję odmowę ESTA, gdy nie dostali w przeszłości promesy wizowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I was denied a visa under section 214(b). May I use the VWP?

 

A recent visa refusal for any reason could result in denial of ESTA authorization, additional review at the port of entry, or denial of admission to the United States. If you are uncertain if you qualify for VWP travel, you may  apply for a visa.

 

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/tourism-visit/visa-waiver-program.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet jak nie wprowadza ruchu bezwizowego przez X lat a ja w tym czasie dostanę promesę ,to i tak ten ,,pierwszy raz’’ przekreśla ruch bezwizowy na zawsze

Chcialam iść do ambasady w Danii , bo tutaj teraz mieszkam i tutaj będę ukladac sobie życie ,ale chyba za pewnie podeszłam do tematu.W sumie jestem zapisana tutaj do szkoły od sierpnia , i tą lukę chciałam poświecić na wyjazd ,ale konsula to za bardzo nie obchodziło i przez to ze mieszkam tutaj krótko (plus stres na rozmowie zrobil swoje) to jedyne co usłyszałam to ,,bye bye’’ i ze jak moja sytuacja się zmieni to możemy rozmawiać ponownie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...