Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, joC napisał:

Też jestem ciekawa. Ale jak wszyscy będziemy sprawdzać to serwery padną. Szkoda że maili nie wysyłają, tak jak ktoś pisał. Pusciliby mailing o danie godzinie i byłoby z głowy 

Fakt istnienia takich maili bylby pozywka dla oszustow i generalnie urzedy unikaja takich rozwiazan. W przeciwnym razie rozsylanoby spam wraz z numerem konta gdzie nalezy wyslac bitcoin itd. aby byc zakwalifikowanym do dalszych etapow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Patrząc na moje szczęście, że screen zrobiony w październiku z numerem do sprawdzenia wyników działał cały czas aż do dzisiaj nie wróży nic dobrego :) Ot moje typowe szczęście, mam nadzieję, że nie będzie problemu z odzyskaniem numeru jak udostępnią wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to gdybania ja co roku, dzielę sobie życie przed wynikami na 2 etapy: jak się wszystko potoczy jeśli wygram i co robić dalej jeśli nie. Noi oczywiście robienie całego researchu dotyczący wyboru miasta w razie wygrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim powodzenia. Jestem zestresowany bo pierwszy raz startuję o zieloną karte ale podobno za pierwszym razem są największe emocje. Znając moje szczęście dopiero po kilku/kilkunastu razach się dopiero uda. Obym za rok nie siedział jak na szpilkach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, arthadel napisał:

Patrząc na moje szczęście, że screen zrobiony w październiku z numerem do sprawdzenia wyników działał cały czas aż do dzisiaj nie wróży nic dobrego :) Ot moje typowe szczęście, mam nadzieję, że nie będzie problemu z odzyskaniem numeru jak udostępnią wyniki.

nie ma zadnego problemu, za kazdym razem gubie ten numer i wystarczy podac imie nazwisko date urodzenia i maila i automatycznie przechodzisz do sprawdzania wynikow z wpisanym automatycznie numerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka aplikacja na telefon która symuluje losowanie w loterii wizowej na podstawie szans dla konkretnego kraju. No i tak sobie losuję i raz wygrywam to za 40 a to za 100 razem.

A teraz co będzie z pozycji osoby która bierze udział w loterii już chyba 7 czy 8 lat :

- z osób już zarejestrowanych na forum zostanie wylosowane od 0 do maksymalnie kilku

- zacznie się wysyp osób które zarejestrują się już po tym jak zostali wylosowani

- pierdyliard pytań o to samo, na które odpowiedziano również pierdyliard razy

Wiadomo, że szanse są nikłe, jednak dzisiejszy dzień będę przeklinał przez co najmniej kilka następnych bo robię się już za stary na ułożenie sobie życia za oceanem.

Ponadto nie wiadomo czy loteria będzie jeszcze istniała a nawet jeśli to czy Polska nie zostanie z niej wkrótce wykluczona ze względu na przekroczenie dopuszczanej liczby emigrantów z danego kraju w ciągu ostatnich 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też życzę wszystkim powodzenia :) to moje 3 podejście - w zeszłym roku zrobiłem sobie pauzę - liczę na to, że dziś będzie mój dzień. Mam rodzinę w USA, oszczędności więc spokojnie sobie poradzę, a chcę jednak zrobić karierę za oceanem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...