Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

Dnia 8.05.2019 o 23:15, Duba91 napisał:

Narzeczona dostała , ja nie

Oboje już pracowaliśmy w USA na worku. 

Ślub mamy w sierpniu, wrzesień lecimy na podróż poślubną do USA bo oboje mamy wizy, potem załatwiamy tą zieloną kartę z jej strony, tak to chyba będzie :D

jak stoja przygotowania do GC? ;) 

Dnia 8.05.2019 o 23:20, cclaudia napisał:

Czesc ;) Składałam z narzeczonym wniosek po raz pierwszy. Jemu sie udało, mnie nie. Ma numer EU 00012... Nie mamy daty ślubu chociaż planowaliśmy go... czy wg Was najlepiej wziac szybko ślub i składać DS-260 jak najszybciej? Jeżeli zrobimy to w połowie czerwca to nie będzie za późno? Bede wdzieczna za info :)

i jak sprawy z gc? ;) 

6 godzin temu, mvgda napisał:

i jak sprawy z gc? ;) 

Dobrze :) Wszystko załatwione, dokumenty dawno przesłane. Czekamy na termin, pewnie koniec lutego/początek marca.

• Like 1

Dnia 13.12.2019 o 14:42, mvgda napisał:

jak stoja przygotowania do GC? ;) 

Dokumenty wysłąne dokładnie, 5 tyg temu, do dzisiaj cisza.

Jak już ktoś mnie wywołał, to pytanko, w mailu  zwrotnym jest ładnie napisane "u should expect an email from KCC in the next 3-6 weeks.  If you do not hear from KCC after 6 weeks, please contact KCCDV@state.gov to confirm all of your documents have been received, and you are ready to be scheduled for an interview."

6 tydzień mija w przyszłym tygodniu, od razu do nich pisać? Pisać jakiegoś osobnego maila czy jeszcze raz dokumenty? 

Postępuj zgodnie z instrukcją. Po 6 tygodniach skontaktuj się a oni sprawdza czy papiery są kompletne oraz czy są w ogóle najpierw sprawdzą. 

:D

Na marzec, z maila który dziś dostałem od KCC,
EUROPE                    21,000              

Panie i Panowie - czy to nie czas na założenie wątku DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany ? ;]

Edited by qbacki

1 godzinę temu, qbacki napisał:

Panie i Panowie - czy to nie czas na założenie wątku DV-2021 Wylosowany / Nie wylosowany ? ;]

jeszcze wyników loterii nie było ale fakt zbliza sie maj, chociaz i tak chyba ogólnie zainteresowanie loteria z roku na rok maleje, jak czytałam wątki z roku 2018/2017 to zupełnie inna atmosfera była, widać to w sumie tez po liczbie wylosowanych i udzielających się na forum odnosnie dv 2020

On 4/15/2020 at 3:52 AM, qbacki said: