Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 6.08.2019 o 10:54, izok napisał:

Sierpniowy biuletyn informacje o wynikach dv-2020:

Approximately 83,884 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa

POLAND  384

Coraz mniej dla nas.. 

 

Dnia 6.08.2019 o 12:44, cargool napisał:

Według informacji podawanych przez BritSimon jest spora szansa na to, że będzie drugie losowanie.


 

Co do tego ciekawe być może tak być tramp i jego świta zapowiada dokładniejsze kontrole starających się o  obywatelstwo jak i nowych imigrantów. A to dobra informacja bo może da to szanse tym którzy naprawdę chcą pracować na swoje szczęście a nie siedzieć na socjalu  jak to się tworzy powoli u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Dnia 8.05.2019 o 23:15, Duba91 napisał:

Narzeczona dostała , ja nie

Oboje już pracowaliśmy w USA na worku. 

Ślub mamy w sierpniu, wrzesień lecimy na podróż poślubną do USA bo oboje mamy wizy, potem załatwiamy tą zieloną kartę z jej strony, tak to chyba będzie :D

jak stoja przygotowania do GC? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 o 23:20, cclaudia napisał:

Czesc ;) Składałam z narzeczonym wniosek po raz pierwszy. Jemu sie udało, mnie nie. Ma numer EU 00012... Nie mamy daty ślubu chociaż planowaliśmy go... czy wg Was najlepiej wziac szybko ślub i składać DS-260 jak najszybciej? Jeżeli zrobimy to w połowie czerwca to nie będzie za późno? Bede wdzieczna za info :)

i jak sprawy z gc? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.12.2019 o 14:42, mvgda napisał:

jak stoja przygotowania do GC? ;) 

Dokumenty wysłąne dokładnie, 5 tyg temu, do dzisiaj cisza.

Jak już ktoś mnie wywołał, to pytanko, w mailu  zwrotnym jest ładnie napisane "u should expect an email from KCC in the next 3-6 weeks.  If you do not hear from KCC after 6 weeks, please contact KCCDV@state.gov to confirm all of your documents have been received, and you are ready to be scheduled for an interview."

6 tydzień mija w przyszłym tygodniu, od razu do nich pisać? Pisać jakiegoś osobnego maila czy jeszcze raz dokumenty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...