Jump to content
gosc333

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

156 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

35 minut temu, goose napisał:

Trump nie chce już więcej loterii Green Card -

Spokojnie. Trump chce wiele rzeczy ktorych nie dostanie, i na odwrot. A jego "plan" imigracyjny nie ma szans na wprowadzenie. 

Edited by katlia

Hej. Mam bardzo wysoki CN. Moj paszport jest wazny tylko do 5. Maja 2020. DS-260 juz wyslalem. Czy bedzie ok jak w lutym dostane nowy paszport i powiadomie KCC ?

31 minut temu, Pio76 napisał:

Hej. Mam bardzo wysoki CN. Moj paszport jest wazny tylko do 5. Maja 2020. DS-260 juz wyslalem. Czy bedzie ok jak w lutym dostane nowy paszport i powiadomie KCC ?

Będzie ok.

Weźmiesz na rozmowę dwa paszporty.

32 minutes ago, Pio76 said:

• Like 1

Dnia 19.05.2019 o 07:17, goose napisał:

Trump nie chce już więcej loterii Green Card - chyba to była nasza ostatnia szansa .

https://www.voanews.com/a/trump-wants-highly-skilled-migrants-no-green-card-lottery/4921285.html

Wiesz ile razy miała być ta ostania , na mnie to już przestało wrażenia robić. Poza tym będzie co będzie. nie ma co się zastanawiać . 

• Upvote 2

Sierpniowy biuletyn informacje o wynikach dv-2020:

Approximately 83,884 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa

POLAND  384

• Thanks 1

Według informacji podawanych przez BritSimon jest spora szansa na to, że będzie drugie losowanie.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Dnia 6.08.2019 o 10:54, izok napisał:

Sierpniowy biuletyn informacje o wynikach dv-2020:

Approximately 83,884 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa

POLAND  384

Coraz mniej dla nas.. 

Dnia 6.08.2019 o 12:44, cargool napisał:

Według informacji podawanych przez BritSimon jest spora szansa na to, że będzie drugie losowanie.

Co do tego ciekawe być może tak być tramp i jego świta zapowiada dokładniejsze kontrole starających się o  obywatelstwo jak i nowych imigrantów. A to dobra informacja bo może da to szanse tym którzy naprawdę chcą pracować na swoje szczęście a nie siedzieć na socjalu  jak to się tworzy powoli u nas...