Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Pawex1972 napisał:

Dzięki kolego.  Czyli na spokojnie wyrobie nowy paszport za kilka miesięcy tak aby na ewentualną rozmowę z konsulem mieć już nowy pass , a starym nadal ważnym,  posłużę się składając wniosek DS 260. Ktoś mi jeszcze podpowiedział, że można jeszcze bardziej wydłużyć "życie" w US na jednym paszporcie w taki sposób, że wizę otrzymam na paszport w którym ważność będzie jeszcze około roku,  a przed wylotem wyrobie nowy paszport. Oba oczywiście zabiorę do US by przekroczyć granicę . Czy tak może być?? 

Lepiej mieć wizę w jednym paszporcie i wyrobisz się z nowym paszportem idąc po wizę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 hours ago, Pawex1972 said:

Dzięki kolego.  Czyli na spokojnie wyrobie nowy paszport za kilka miesięcy tak aby na ewentualną rozmowę z konsulem mieć już nowy pass , a starym nadal ważnym,  posłużę się składając wniosek DS 260. Ktoś mi jeszcze podpowiedział, że można jeszcze bardziej wydłużyć "życie" w US na jednym paszporcie w taki sposób, że wizę otrzymam na paszport w którym ważność będzie jeszcze około roku,  a przed wylotem wyrobie nowy paszport. Oba oczywiście zabiorę do US by przekroczyć granicę . Czy tak może być?? 

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cargool napisał:

You have been randomly selected  (2020EU00036xxx)

CN praktycznie bez szans na dalszy ciąg przygody.

To była 8 próba...i już ostatnia.

 

 

 

Poczekaj na Sierpień Lub Wrzesień I Zobaczysz Od jakiego Numeru Będą Zapraszać Osoby ,Ja Bym Wysłał Ds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cargool napisał:

You have been randomly selected  (2020EU00036xxx)

CN praktycznie bez szans na dalszy ciąg przygody.

To była 8 próba...i już ostatnia.

 

 

 

Ja mam 33k ale patrzac na to I inne fora, nie trace nadziei. W tym roku numery sa b. dziwne, tzn. bardzo wysokie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...