Jump to content

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

35 minut temu, Xarthisius napisał:

Nie pograzy.

Mozesz uzyc dowolny wazny paszport z kraju w ktorym masz obywatelstwo.

@andyopole wracajac do naszej dyskusji, czy warto zalozyc osobny watek tylko dla wygranych. Na identyczne pytanie (1.) odpowiedzialem 18h i jedyne 6 (!!!!) stron temu...

Nie mysle ze bedzie potrzebny. Ci, ktorzy nie wylosowali jeszcze troche ponarzekaja I sie wykrusza do przyszlego roku. Zawsze bede raczej przeciwko mnozeniu watkow, szczegolnie jesli dotycza tego samego tematu. W ten sposob generuje sie  powielanie tych samych pytan i odpowiedzi.

edit: Ha, @Jackie, gdzie dwoch Polakow tam zaraz wykluje sie trzeci poglad.  :D

Edited by andyopole
  • Haha 1

• Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dalej w to nie wierzę... Ale zostałam wylosowana!!!! To było moje drugie podejście. Niestety CN dość wysoki bo 32xxx... 

Hej taki start wiadomosci: You have been randomly selected for further processing .... to znaczy ze sie wygraIo?

Posted Images

1 minute ago, andyopole said:

Nie mysle ze bedzie potrzebny. Ci, ktorzy nie wylosowali jeszcze troche ponarzekaja I sie wykrusza do przyszlego roku. Zawsze bede raczej przeciwko mnozeniu watkow, szczegolnie jesli dotycza tego samego tematu. W ten sposob generuje sie  powielanie tych samych pytan i odpowiedzi.

Jezeli macie jakis konkurs na admina miesiaca, to wiedz ze zaglosuje na @Jackie :P

19 minut temu, Jackie napisał:

Ja uważam że powinniśmy mieć FAQ, a właściwie to kilka FAQów ;) 

Bede trzymal kciuki za powodzenie. Jak znam zycie te FAQs zamienia sie z czasem w inne, "f...s" identycznie brzmiace.  :D

• Haha 2

czymu w tym roku nie mozna odzysakc numeru ? kurde mialem zapisany folder w telefonie chce sprawdzic i nie mam folderu wyparowal kur... a forgot number nie dziala na stronie loteri

Podobno jeśli wnosek jest odrzucony przez np. Nieprawidłowe zdjęcie to wyświetla również HAS NOT BEEN SELECTED , czy to prawda? A jeśli tak to czy da się w jakiś sposób dowiedzieć dlaczego wniosek został odrzucony ( zdyskwalifikowany ) ?