Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 godzin temu, Pawex1972 napisał:

Proszę o informację. Udało się. Wylosowałem numer CN 23xxx. Pytanie Jaka musi być ważność paszportu w momencie wysłania wniosku DS260 ? Kończy mi się 17.10.2021 Wielkie dzięki za podpowiedzi. :)

Wystarczy. Aczkolwiek może warto wyrobić nowy sobie przed wyjazdem / wyrabianiem wizy - wyrabianie w USA po wyjeździe w konsulatach to droższa impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę czy ktoś z was może spróbować sprawdzić swój status tak jak by zapomniał numeru klikając oczywiście rok 2020( bo mi 2019 działa.) Z góry dziękuję nadmieniam że to moja 7 loteria i pierwszy raz mam taką patowa sytuację przez splot różnych nieszczęśliwych wypadków. Ponawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, prem napisał:

Ponawiam prośbę czy ktoś z was może spróbować sprawdzić swój status tak jak by zapomniał numeru klikając oczywiście rok 2020( bo mi 2019 działa.) Z góry dziękuję nadmieniam że to moja 7 loteria i pierwszy raz mam taką patowa sytuację przez splot różnych nieszczęśliwych wypadków. Ponawiam 

 

Próbowałem teraz nie odzyskuje. Przerzucilo mnie do wniosku pierwotnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Izabela80 napisał:

1 raz  1x tak 1x nie,niestety wysoki nr. Cn 47xxx jak Myślicie są jakieś szanse? 

Dawno tak wysokiego numeru nie było, musisz czekać do sierpnia by zobaczyć od jakiego numeru zapraszają osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...