Jump to content

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

• Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dalej w to nie wierzę... Ale zostałam wylosowana!!!! To było moje drugie podejście. Niestety CN dość wysoki bo 32xxx... 

Hej taki start wiadomosci: You have been randomly selected for further processing .... to znaczy ze sie wygraIo?

Posted Images

Proszę o informację. Udało się. Wylosowałem numer CN 23000. Pytanie Jaka musi być ważność paszportu w momencie wysłania wniosku DS260 ? Kończy mi się 17.10.2021 Wielkie dzięki za podpowiedzi. :)

7 godzin temu, Pawex1972 napisał:

Proszę o informację. Udało się. Wylosowałem numer CN 23xxx. Pytanie Jaka musi być ważność paszportu w momencie wysłania wniosku DS260 ? Kończy mi się 17.10.2021 Wielkie dzięki za podpowiedzi. :)

Wystarczy. Aczkolwiek może warto wyrobić nowy sobie przed wyjazdem / wyrabianiem wizy - wyrabianie w USA po wyjeździe w konsulatach to droższa impreza

Edited by sly6
  • Like 1

Ponawiam prośbę czy ktoś z was może spróbować sprawdzić swój status tak jak by zapomniał numeru klikając oczywiście rok 2020( bo mi 2019 działa.) Z góry dziękuję nadmieniam że to moja 7 loteria i pierwszy raz mam taką patowa sytuację przez splot różnych nieszczęśliwych wypadków. Ponawiam 

13 minut temu, prem napisał:

Ponawiam prośbę czy ktoś z was może spróbować sprawdzić swój status tak jak by zapomniał numeru klikając oczywiście rok 2020( bo mi 2019 działa.) Z góry dziękuję nadmieniam że to moja 7 loteria i pierwszy raz mam taką patowa sytuację przez splot różnych nieszczęśliwych wypadków. Ponawiam 

Próbowałem teraz nie odzyskuje. Przerzucilo mnie do wniosku pierwotnego 

• Upvote 1
7 godzin temu, Pawex1972 napisał:

Udało się. :) Zostałem wylosowany z CN 23xxx. Czy ktoś może napisać jakie są szanse z takim numerem? Z góry wielkie dzięki. :)

Patrząc na inne loterie masz szansę na wizę. 

• Like 1

7 godzin temu, Izabela80 napisał:

1 raz  1x tak 1x nie,niestety wysoki nr. Cn 47xxx jak Myślicie są jakieś szanse? 

Dawno tak wysokiego numeru nie było, musisz czekać do sierpnia by zobaczyć od jakiego numeru zapraszają osoby.