Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja na siebie aplikowałem drugi raz, a na rodziców trzeci i właśnie mój tata wygrał teraz. W czasie składania wniosku byłem miesiąc przed 21 urodzinami, więc i ja się załapię. Co prawda tylko wysoki CN... 
Na które dane w formularzu DS-260 trzeba najbardziej zwrócić uwagę, żeby nie popełnić gafy? Bo chyba miejsce urodzenia dziadka nie będzie sprawdzane, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrek39 napisał:

Ja na siebie aplikowałem drugi raz, a na rodziców trzeci i właśnie mój tata wygrał teraz. W czasie składania wniosku byłem miesiąc przed 21 urodzinami, więc i ja się załapię. Co prawda tylko wysoki CN... 
Na które dane w formularzu DS-260 trzeba najbardziej zwrócić uwagę, żeby nie popełnić gafy? Bo chyba miejsce urodzenia dziadka nie będzie sprawdzane, prawda?

Nie zupełnie się zalapiesz, dobrze że Cię wtedy dodali lecz teraz inny rodzaj wizy będzie Ci się należał oraz okres oczekiwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Elżbieta654321 napisał:

Mnie udało się w poprzedniej edycji, za trzecim razem.

Witam

Mnie udało się wygrać za drugim razem:

1. Pierwszy raz wysyłałem w 2015 na DV2017 i nie zostałem wylosowany

2. Kolejne podejście, tj. w 2016 roku na loterię DV2018 zapomniałem wysłać, człowiek miał tyle na głowie :),

3. Drugie podejście w 2017 roku, zostałem wylosowany do loterii w 2019, niski CN, wizy przyznane w tym roku w marcu, ja już w Łameryce, żona doleci w czerwcu :).

Wysyłajcie i nie zmarnujcie swojej szansy.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chargingbull napisał:

Witam

Mnie udało się wygrać za drugim razem:

1. Pierwszy raz wysyłałem w 2015 na DV2017 i nie zostałem wylosowany

2. Kolejne podejście, tj. w 2016 roku na loterię DV2018 zapomniałem wysłać, człowiek miał tyle na głowie :),

3. Drugie podejście w 2017 roku, zostałem wylosowany do loterii w 2019, niski CN, wizy przyznane w tym roku w marcu, ja już w Łameryce, żona doleci w czerwcu :).

Wysyłajcie i nie zmarnujcie swojej szansy.

 

Pozdrawiam :)

Super. Gratulacje :) powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, sly6 said:

Nie zupełnie się zalapiesz, dobrze że Cię wtedy dodali lecz teraz inny rodzaj wizy będzie Ci się należał oraz okres oczekiwania. 

@piotrek39 CSPA w DV20 daje Ci extra 216d. Dodaj sobie tyle do dnia 21 urodzin, zeby zobaczyc kiedy stales sie "za stary" zeby sie zalapac. Przyklad:

Zalozmy ze ukonczyles 21 lat 11/15/2018. +216d = 06/19/2019. Niestety, jest to nawet grubo ponizej rozpoczecia roku fiskalnego 2020...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...