Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

A czy jak z żoną składaliśmy dokumenty przez zawarciem związku, a teraz jesteśmy po ślubie i zmieniło się jej nazwisko to z jakimi danymi ma wpisywać dane w DS-260 ? Jest tam możliwość poinformowania ich o zmianie stanu cywilnego i o tym że będą brane do wyjazdu 2 osoby czy trzeba kontaktować się z nimi inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 minutes ago, RJ94PL said:

A czy jak z żoną składaliśmy dokumenty przez zawarciem związku, a teraz jesteśmy po ślubie i zmieniło się jej nazwisko to z jakimi danymi ma wpisywać dane w DS-260 ? Jest tam możliwość poinformowania ich o zmianie stanu cywilnego i o tym że będą brane do wyjazdu 2 osoby czy trzeba kontaktować się z nimi inaczej ?

Jak zalogujesz sie do DS260, to bedziesz mial guzik "add new dependent".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Im pozniej tym rosnie szansa ze z jakies powodu nie zdaza przeprocesowac (albo wiz zabraknie), ale to "pozno" w tym kontekscie to przyszly rok.

No tak tylko składając teraz, możemy we wrześniu mieć problem wjechać na B1/B2 ,z tego co wyczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fragles napisał:

HAS NOT BEEN SELECTED i tak juz za pozno dla mnie chyba na wyjazd 40+

No nie żartuj, ja tam z moim 40+ złoże jeszcze z 5 razy ;-) No chyba, że wylosowali mnie w tym roku, bo znowu dziś mi coś nie działało i nie mogę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...