Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie, czy są osoby ktorym się udało wylosować za innym razem niż 1? Mam wrazenie, ze wiekszosc osob trafia za 1 razem, a potem już jest bez szans?

Ja 3x już nie zostalem wybrany, ale dopiero w tym roku spełniłem wymogi związane ze zdjęciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, P4TRYK napisał:

Mam pytanie, czy są osoby ktorym się udało wylosować za innym razem niż 1? Mam wrazenie, ze wiekszosc osob trafia za 1 razem, a potem już jest bez szans?

O ile się nie mylę to na tym forum natknąłem się na stwierdzenie że ktoś wygrał za 2 razem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

W sumie mnie to cieszy bo byłem nieprzygotowany jak nigdy. A czy będę próbował na jesieni? Nie wiem , chociaż zawsze mówię ,że to ostatni raz a i tak wysyłam zgłoszenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lukasz007 napisał:

O ile się nie mylę to na tym forum natknąłem się na stwierdzenie że ktoś wygrał za 2 razem 

A nie jest generalnie tak, że za 1x się wygrywa większość, a potem raczej przypadek? Byłoby to ładnie not fair, skoro jest to "random select"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P4TRYK napisał:
4 minuty temu, P4TRYK napisał:

A nie jest generalnie tak, że za 1x się wygrywa większość, a potem raczej przypadek? Byłoby to ładnie not fair, skoro jest to "random select"

Ciężko to stwierdzić. Ja tam wolę się łudzić że się uda choćby i za 2 czy 3 razem. Tematu tu nie widziałem takiego czy ankiety żeby ktoś dał informacje za którym razem się udało myślę że takie coś było by fajnym rozeznaniem tego zagadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...