Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów po roku nieobecności. W tym roku podobnie jak w poprzednim 2xnie. Podobnie jak kolega MNycz - los był „łaskawy” w dv2018 by zostać wylosowanym, nie wystarczająco jednak by z cn33xxx doczekać kolejki. Pawelo, gratulacje (pozostałym wylosowanym również), jeżeli mocno się nastawiasz i liczysz na wyjazd czeka Cię nerwowy rok wyczekiwania i śledzenia postępów biuletynów. Powodzenia tym wylosowanym i tym nie znającym jeszcze wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W zwiazku z moja "wygrana", mam pytanko... Mieszkam w UK od 14 lat, tam bede wszystko zalatwial, dokumenty mam glownie z tamtad - studia, praca itd.

Moj paszport Polski konczy waznosc w grudniu tego roku. Bylem jednak w Polsce w kwietniu I cos mnie strzelilo zeby isc I go odnowic :) Tak wiec nowy moge odebrac juz niedlugo.

Problemik jest jednak taki ze od wielu lat pracuje zdalnie, I jestem obecnie na zupelnie innym kontynencie. Bilet powrotny mam dopiero na sierpien. 

1. Czy przy tak wysokim numerze, wyslanie ds-260 w sierpniu totalnie pograzy moje (male I tak) szanse?

2. Czy ewentualnie moge podac numer paszprtu brytyjskiego np. bo jest wazny na wiele lat?

Moj numer to 33XXX

Pozdrawiam z Tel Avivu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, pawelo1988 said:

1. Czy przy tak wysokim numerze, wyslanie ds-260 w sierpniu totalnie pograzy moje (male I tak) szanse?

Nie pograzy.

6 minutes ago, pawelo1988 said:

2. Czy ewentualnie moge podac numer paszprtu brytyjskiego np. bo jest wazny na wiele lat?

Mozesz uzyc dowolny wazny paszport z kraju w ktorym masz obywatelstwo.

@andyopole wracajac do naszej dyskusji, czy warto zalozyc osobny watek tylko dla wygranych. Na identyczne pytanie (1.) odpowiedzialem 18h i jedyne 6 (!!!!) stron temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pawelo1988 napisał:

 

1. Czy przy tak wysokim numerze, wyslanie ds-260 w sierpniu totalnie pograzy moje (male I tak) szanse?

Moj numer to 33XXX

Pozdrawiam z Tel Avivu

Tak jak Xart napisał - nie pogrąży. Nie ma znaczenia czy będzie to jutro za miesiąc czy w grudniu. Szczerze z 33xxx poczekałbym do przyszłego roku i ocenił szansę w miarę postępu vb. Złożenie ds260 to już wykazanie zamiaru emigracji co może, ale nie musi sprawić problem w przypadku ubiegania się np. o turystyczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Xarthisius napisał:

@andyopole wracajac do naszej dyskusji, czy warto zalozyc osobny watek tylko dla wygranych. Na identyczne pytanie (1.) odpowiedzialem 18h i jedyne 6 (!!!!) stron temu...

 

Znakomity pomysł. Już zakładam osobny wątek! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Xarthisius napisał:

Nie pograzy.

Mozesz uzyc dowolny wazny paszport z kraju w ktorym masz obywatelstwo.

@andyopole wracajac do naszej dyskusji, czy warto zalozyc osobny watek tylko dla wygranych. Na identyczne pytanie (1.) odpowiedzialem 18h i jedyne 6 (!!!!) stron temu...

Nie mysle ze bedzie potrzebny. Ci, ktorzy nie wylosowali jeszcze troche ponarzekaja I sie wykrusza do przyszlego roku. Zawsze bede raczej przeciwko mnozeniu watkow, szczegolnie jesli dotycza tego samego tematu. W ten sposob generuje sie  powielanie tych samych pytan i odpowiedzi.

 

edit: Ha, @Jackie, gdzie dwoch Polakow tam zaraz wykluje sie trzeci poglad.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...