Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, DjDexter napisał:

Przeglądając te statystyki które pojawiły się ciutke wyżej stwierdzam że powinni odebrać wizy Ukrainie Ruskim i Azarą ;/  Same te trzy Państwa zgarneły ponad 12t wiz a polsce średnio przypada około 800 wiz ;/ 

Bo tyle zgłoszeń wysyłają. Kiedyś Polska miała ponad 3 tys wiz przyznawanych tylko gdy się popatrzy na wysyłane wnioski to widać że od paru lat jest mniej wysłanych wniosków. Unia zrobiła swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
55 minut temu, sly6 napisał:

Bo tyle zgłoszeń wysyłają. Kiedyś Polska miała ponad 3 tys wiz przyznawanych tylko gdy się popatrzy na wysyłane wnioski to widać że od paru lat jest mniej wysłanych wniosków. Unia zrobiła swoje. 

Ta Unia to wszystko psuje, nawet odbiera Polakom chęć emigracji do USA. Precz z UE i jej flagą!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które zaliczyć można do kategorii " co roku o tej porze" :rolleyes:, pytanie do osob, które śledzą forum od dawna , czy wylosował ktoś GC kto brał udział w loterii kilka razy? Po " przegranej " w losowaniu jestem na etapie szukania teorii spiskowej , to etap zaraz po żalu i wyparciu:P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, korozja napisał:

Mam pytanie, które zaliczyć można do kategorii " co roku o tej porze" :rolleyes:, pytanie do osob, które śledzą forum od dawna , czy wylosował ktoś GC kto brał udział w loterii kilka razy? Po " przegranej " w losowaniu jestem na etapie szukania teorii spiskowej , to etap zaraz po żalu i wyparciu:P:)

Było już to pytanie.

 

 

 

 

A co do wcześniej wspomnianego FAQ to ja też byłabym za :)

Ciężko nie zadawać pytań. Też jestem za tym, by najpierw sprawdzać czy gdzieś pojawiło się to pytanie zanim napisze się post, ale na tym forum jest tyle postów, tyle o tej samej tematyce, że ciężko wybrać zagadnienie, które można byłoby wpisać w wyszukiwarce by znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. A każdego postu w tematach, które mają xx stron też nie każdy ma czas czytać. Dlatego nie dziwię się tym pytaniom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, korozja napisał:

Mam pytanie, które zaliczyć można do kategorii " co roku o tej porze" :rolleyes:, pytanie do osob, które śledzą forum od dawna , czy wylosował ktoś GC kto brał udział w loterii kilka razy? Po " przegranej " w losowaniu jestem na etapie szukania teorii spiskowej , to etap zaraz po żalu i wyparciu:P:)

Mi sie udalo za 4 razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mcpear napisał:

Wystarczy. Aczkolwiek może warto wyrobić nowy sobie przed wyjazdem / wyrabianiem wizy - wyrabianie w USA po wyjeździe w konsulatach to droższa impreza

Dzięki kolego.  Czyli na spokojnie wyrobie nowy paszport za kilka miesięcy tak aby na ewentualną rozmowę z konsulem mieć już nowy pass , a starym nadal ważnym,  posłużę się składając wniosek DS 260. Ktoś mi jeszcze podpowiedział, że można jeszcze bardziej wydłużyć "życie" w US na jednym paszporcie w taki sposób, że wizę otrzymam na paszport w którym ważność będzie jeszcze około roku,  a przed wylotem wyrobie nowy paszport. Oba oczywiście zabiorę do US by przekroczyć granicę . Czy tak może być?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...