Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zona moja 12 raz - HAS NOT BEEN SELECTED.

A mi 2 rok z rzędu wyskakuje takie cos :

The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, goose napisał:

Zona moja 12 raz - HAS NOT BEEN SELECTED.

A mi z DV-2019  roku u mnie i żony   wyskakuje takie cos :

The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambasada odpisała mi rok temu tak :

Szanowny Panie,

 

Dziękujemy za korespondencje. Jak wynika z załączonych przez Pana zdjęć, zgłoszenia do loterii DV-2019 były wysłane 8 października 2017 r.  Niestety w związku z problemami technicznymi, jakie wystąpiły podczas pierwszych dni okresu rejestracji, zgłoszenia wysłane pomiędzy 3 a 10 października 2017 zostały unieważnione.  Okres rejestracji DV-2019  zaczynał się od 18 października i trwał do 22 listopada 2017. Informacja o zmianie okresu rejestracji była opublikowana na stronie Biura Spraw  Konsularnych Departamentu Stanu oraz na stronie Ambasady.

Tak wiec zgłoszenie wysłane 8 października 2017, nie zostało właściwie zarejestrowane.

Przykro nam, ze informacja o zmianie terminu przesyłania zgłoszeń nie dotarła do Państwa.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej , gdzie dostępne są już informacje o programie loterii DV2020 wraz z linkiem do instrukcji.

 

Z powazaniem,
Correspondence Unit
Consular Section
U.S. Embassy, Warsaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://loteria-wizowa.pl/dv-2019/

Przyjmowanie zgłoszeń w loterii wizowej DV-2019

Rejestracja do tej edycji Loterii Wizowej rozpoczęła się na początku października 2017 roku, jednak z powodu awarii została anulowana, wszystkie zgłoszenia zostały usunięte.

Ponowna rejestracja rozpoczęła się 18 października 2017 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego i trwała do 22 listopada 2017 do godziny 18:00 czasu polskiego. Polacy mogli brać w niej udział. Zgłoszenia tak jak w poprzedniej edycji przyjmowane były wyłacznie za pomocą formularza na stronie internetowej.

 

To ich wina nie moja powinni mi dac teraz ZIELONA KATE ZA FREE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili loterie wizowa otworzyli serwery które działały i wypełniając 10 października wyskoczyło mi SUCCESS wiec człowiek myślał ,że jest OK. A , że im ktoś sie wkradł na serwery czy nawaliły to moja wina???? Powinni wpisać moje dane od nowa lub poinformować  o ponowne uzupełnienie . A to nic wszystko w D mieli . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, goose napisał:

Zrobili loterie wizowa otworzyli serwery które działały i wypełniając 10 października wyskoczyło mi SUCCESS wiec człowiek myślał ,że jest OK. A , że im ktoś sie wkradł na serwery czy nawaliły to moja wina???? Powinni wpisać moje dane od nowa lub poinformować  o ponowne uzupełnienie . A to nic wszystko w D mieli . 

Wysyłali email do ludzi o tym że od nowa trzeba składać zgłoszenia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...