Jump to content

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 members have voted

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?

Recommended Posts

9 minut temu, goose napisał:

Zrobili loterie wizowa otworzyli serwery które działały i wypełniając 10 października wyskoczyło mi SUCCESS wiec człowiek myślał ,że jest OK. A , że im ktoś sie wkradł na serwery czy nawaliły to moja wina???? Powinni wpisać moje dane od nowa lub poinformować  o ponowne uzupełnienie . A to nic wszystko w D mieli . 

Wysyłali email do ludzi o tym że od nowa trzeba składać zgłoszenia 

• Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dalej w to nie wierzę... Ale zostałam wylosowana!!!! To było moje drugie podejście. Niestety CN dość wysoki bo 32xxx... 

Hej taki start wiadomosci: You have been randomly selected for further processing .... to znaczy ze sie wygraIo?

Posted Images

Dnia 12.05.2019 o 06:57, cargool napisał:

You have been randomly selected  (2020EU00036xxx)

CN praktycznie bez szans na dalszy ciąg przygody.

To była 8 próba...i już ostatnia.

Ja jakis czas temu mialam nawet wyzszy 39XXX i wlasnie mija 4 lata jak jestemy w USA. Powodzenia trzymam kciuki :-)

• Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 4
31 minut temu, goose napisał:

To nie jest bzdurny post tylko z tematem. Jak wam prawda boli możecie mnie osunąć a reputacje też zrobić - 9999999 .  Liczy się prawda a ja opisuję prawdę jak było . A nieznajomość prawa też szkodzi . A ja piszę prawdę. jak było.  Cytuje co napisał pan kzielu : (  Jeszcze jeden taki bzdurny post nie temat i zacznie się ciecie... ) .  A to tez podchodzi pod zastraszenie lub szantaż -  Art. K.K.

Ten temat był wałkowany gdy odbyło się ww losowanie. To było dawno temu i nie ma sensu w nieskończoność o tym ględzić. Chcesz to skarż USICS, powodzenia życzę.

To jest prywatne forum i jeśli nie będziesz się stosował do zaleceń admina i moderatorów to dostaniesz ostrzeżenie i bana.