Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, yasec said:

Hej, pamiętacie czy da się w tym roku odzyskać numer? Przetrzepałem 3 komputery i po prostu zniknęło... Strony dv nadal nie udało mi się załadować

Da się, ktoś pisał wcześniej w tym wątku, że trzeba podać swoje dane. Mnie się strona na tyle załadowała, że wiem, że jest tam link do "Forgot password", więc można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kurde, udało mi się wejść na stronę jedynie na samym początku loterii ale nie sprawdziłem statusu. I do dzisiaj nie wyświetla mi strony, nawet się nie ładuje, cały czas witryna nieosiągalna. Też tak macie? W tamtym roku na drugi dzień już można było w miarę normalnie wejść na stronę z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LukeFlorida napisał:

Kurde, udało mi się wejść na stronę jedynie na samym początku loterii ale nie sprawdziłem statusu. I do dzisiaj nie wyświetla mi strony, nawet się nie ładuje, cały czas witryna nieosiągalna. Też tak macie? W tamtym roku na drugi dzień już można było w miarę normalnie wejść na stronę z tego co pamiętam.

Moja siostra ma to samo i ja tez probuje jej sprawdzic - strona sie nie otwiera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...