Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MIKAUK1990 napisał:

mam pytanie ktos moze pomoc? jak ktos wygraI to znaczy ze nie musi juz ubiegac sie o wize do USA tzn jak sie wszystko zaIatwi mozna jechac bez wizy do USA i mieszkac? 

Jak to bez wizy? Przeca Ty właśnie wizę wygrałeś :D

Jak przejdziesz cały proces, dokonasz wszystkich opłat, to wyjeżdżasz do USA z wizą imigracyjną, a na miejscu dostaniesz zieloną kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, MIKAUK1990 napisał:

moja koIezanka tutaj gdzie mieszkam mowi ze to niemozIiwe... powiedziaIam jej ze wygraIam i ze jak speInie warunki to moge jechac a ona ze na pewno nie bo kiedys probowaIa dostac sie IegaInie do USA i ze to nie jest na pewno wiza emigracyjna. 

straszne rzeczy nawet nie wiesz na co aplikowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MIKAUK1990 napisał:

moja koIezanka tutaj gdzie mieszkam mowi ze to niemozIiwe... powiedziaIam jej ze wygraIam i ze jak speInie warunki to moge jechac a ona ze na pewno nie bo kiedys probowaIa dostac sie IegaInie do USA i ze to nie jest na pewno wiza emigracyjna. 

Omg... No masakra jakaś no...Przecież zostałaś wylosowana w loterii i teraz warto poszerzyć swoja wiedze na ten temat a nie słuchać koleżanki. Weź głęboki oddech usiądź wygodnie i przeczytaj sobie wszystko co znajdziesz odnośnie loterii wizowej. Zacznij od przeanalizowania wątków dotyczących zielonej karty i dv  z poprzednich lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hilo napisał:

W takich momentach, jak opowiada nam teraz tutaj @MIKAUK1990, jest mi okropnie smutno... :(

 

@danielwro

uff myślałam, że tylko u mnie brzydkie uczucia się odezwały xD ale stawiam na trolla nadal

@MIKAUK199poczytaj forum, stronę loterii, przenalizuj komunikat, który otrzymałeś/as na stronie z wynikiem, tam masz krok po kroku opisane jakie powinny być Twoje dalsze działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...