Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Valaya napisał:

uff myślałam, że tylko u mnie brzydkie uczucia się odezwały xD ale stawiam na trolla nadal

@MIKAUK199poczytaj forum, stronę loterii, przenalizuj komunikat, który otrzymałeś/as na stronie z wynikiem, tam masz krok po kroku opisane jakie powinny być Twoje dalsze działania. 

troll 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Też mam nadzieję, że to po prostu ktoś próbujący jechać na emocjach tych, którzy już zobaczyli, że muszą próbować raz jeszcze w przyszłym, ale zawsze jest gdzieś w człowieku ten zapas serducha i próbuje pomóc, bo może naprawdę ktoś żyje w niewiedzy...

Ciekawe dlaczego postanowili coś zmieniać w temacie serwerów/domeny dvlottery akurat gdy już ruszyły wyniki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, MIKAUK1990 said:

ja nie siedze jak wy i studiuje wszystko przed wygrna. WysIaIam zgIoszenie i tyIe i wiem na co apIikowaIam ze moge wyjechac do USA jak wygram aIe jakie warunki to nie wiem. Niestety poczytam sobie wszystko bo widze ze duzo osobom jest tutaj szkoda. 

Intencje instancjami, prawdziwe znasz tylko ty. Nie dziw się. Twój pierwszy post był na tyle niefrasobliwy, że aż ciężki merytorycznie do uzasadnienia. Podpaliło tych, któży startują 1 raz a co dopiero tych co robią to raz 8...... bądź nasty. Powodzenia w procedurze uzyskania promesy wizowej i równie dużego na lotnisku w USA. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...