Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza próba iiiiiii 1x Nie

ciekawostka status sprawdziła mi siostra we Francji , tam strona otwiera sie bez problemu. Ja mieszkam w Niemczech i od wczoraj tylko raz udało mi sie załadować stronę i sie zawiesiła i do tej pory nie działa. 

Pozdrawiam i powodzenia tym którzy jeszcze nie znają wyników :-)

do usłyszenia za rok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 minut temu, MIKAUK1990 napisał:

ja nie siedze jak wy i studiuje wszystko przed wygrna. WysIaIam zgIoszenie i tyIe i wiem na co apIikowaIam ze moge wyjechac do USA jak wygram aIe jakie warunki to nie wiem. Niestety poczytam sobie wszystko bo widze ze duzo osobom jest tutaj szkoda. 

Myślę, że nie o tyle WIELU osobom jest szkoda, o ile warto jest wiedzieć na CO się aplikuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan0 - bo wchodzisz z adresu IP, gdzie certyfikat jest na domenę (dvlottery). Możesz zaakceptować zły cert, a jak nie działa, jak wspominałem wyżej, to proponuję starsze przeglądarki lub te oparte o Chromium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MP2018 napisał:

Proponowałbym jednak korzystanie ze strony https://www.dvlottery.state.gov/ . Jest to oficjalne miejsce sprawdzenia statusu. Nie z linków, które dodaje osoba , która udzieliła 2 postów a dołaczyła wczoraj. Wybacz Kuuba. 

Nie mniej jest to oficjalny adres IP serwera dvlottery i można z niego lecieć.

image.png.ab3e536e1625d46fc0b5ed6af609632f.png
Zresztą słaby argument z tym czasem rejestracji i postami... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kuuba napisał:

Działa ten link: https://169.253.175.195/ESC/

Swój wynik sprawdziłam pół godziny temu, bo strona się załadowała. 

Teraz chłopak wszedł w ten link i serio działa normalnie.

2x HAS NOT BEEN SELECTED.

3 rok z rzędu :)

Nie ma co się przejmować. Praktycznie nic się nie zmieniło. W listopadzie znowu pewnie zgłoszenie i znowu w maju wyniki. 
Jakoś nie mam ostatnio takiego parcia, jak przy pierwszym razie. 
Nie wyczekiwałam, nie czytałam ciągle, nie nastawiałam się. Czyli wszystko bez zmian, nie ma co płakać.

 

Powodzenia innym :) I sprawdzajcie na tym linku, bo faktycznie odpala i idzie zaskakująco szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...