Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, andyopole napisał:

Ale wtedy tylko z zaświadczeniem o niepokalanym prowadzeniu się od proboszcza lub sołtysa. 

Pośmiać i pożartować też lubię, ale teraz pytam serio. Wcześniej ktoś wspomniał żeby odczekać kilka dni ze sprawdzeniem wyników, bo na początku i tak serwery przeciążone. 

Ile Wam czasu zajęło gromadzenie dokumentów? Czy ktoś mógłby mi napisać ile czasu minęło od kiedy sprawdził wyniki, do tego kiedy to odesłał? I może to proste i podstawowe pytanie, ale - tutaj często piszecie o tym nadawanym numerze, że im mniejszy nr tym lepiej, bo większa szansa na rozmowę. On jest nadawany w tym losowaniu? Czy potem, po odesłaniu tych dokumentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, joC said:

Pośmiać i pożartować też lubię, ale teraz pytam serio. Wcześniej ktoś wspomniał żeby odczekać kilka dni ze sprawdzeniem wyników, bo na początku i tak serwery przeciążone. 

Ile Wam czasu zajęło gromadzenie dokumentów? Czy ktoś mógłby mi napisać ile czasu minęło od kiedy sprawdził wyniki, do tego kiedy to odesłał? I może to proste i podstawowe pytanie, ale - tutaj często piszecie o tym nadawanym numerze, że im mniejszy nr tym lepiej, bo większa szansa na rozmowę. On jest nadawany w tym losowaniu? Czy potem, po odesłaniu tych dokumentów?

Numer masz nadany od razu przy wylosowaniu, nie masz na to wpływu. Co do dokumentów (rozumiem ze masz na myśli złożenie elektronicznie wniosku DS?). Ja wysłałam już dzień czy dwa po sprawdzeniu wyniku ale to dlatego ze myślałam ze to ma bardzo duże znaczenie i kto pierwszy ten lepszy... i tak jest ale nie na tyle żeby się aż tak spieszyć. Jak w ciągu miesiąca wyślesz to tez będzie ok. Chyba ze masz jakiś mega duży numer, na granicy załapania się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeganMarkle napisał:

Numer masz nadany od razu przy wylosowaniu, nie masz na to wpływu. Co do dokumentów (rozumiem ze masz na myśli złożenie elektronicznie wniosku DS?). Ja wysłałam już dzień czy dwa po sprawdzeniu wyniku ale to dlatego ze myślałam ze to ma bardzo duże znaczenie i kto pierwszy ten lepszy... i tak jest ale nie na tyle żeby się aż tak spieszyć. Jak w ciągu miesiąca wyślesz to tez będzie ok. Chyba ze masz jakiś mega duży numer, na granicy załapania się...

a mega duży numer? Możesz coś bliżej napisać? Czy to zależy od danego roku, ilości zgłoszeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, andyopole napisał:

I spokój.....

oraz placz: 

-dlaczego nie ja ? 

-tam musza byc jakies bledy w tym algorytmie

-bo jego wylosowali, a ja juz 5 raz skladalem

-razem z zona probujemy 3 raz i nic

-wylosowali mnie, ale mam 2 lata zawodowki tylko 

-jakie dokumenty po wylosowaniu ?

-do jakiego miasta najlpepiej ? 

-ile pieniedzy potrzeba na start ? 

-nie dziala serwer

-za duzo osob sprawdza w tym momencie

-ee tam, lepiej wygrac w totka

-do ameryki juz nikt nie jedzi

-poczekam az ZNIESOO wizy to wtedy pojade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, joC said:

a mega duży numer? Możesz coś bliżej napisać? Czy to zależy od danego roku, ilości zgłoszeń...

Wiz jest 50000, wylosowanych 100000. Tak wiec numery powyżej 25000 nie powinny się załapać. Ale w rzeczywistości się załapują bo cześć z tych co byli przed nimi odpada - rezygnują po byciu wylosowanym, albo nie dostają wizy... tak wiec były lata ze i osoby z numerami 40000+ się łapały a są i takie lata ze Ci co mieli 28000 już się nie łapnęli. Wszystko losowe...

min niższy masz numer tym szybciej będziesz mieć rozmowę (ja np miałam chyba 5700 i miałam rozmowę w ambasadzie w grudniu). Są strony w necie gdzie możesz więcej statystyk poczytać, no Britsimon, albo tutaj:

https://loteria-wizowa.pl/case-number/

no i polecam śledzić visa builetin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...