Skocz do zawartości

DV-2020 Wylosowany / Nie wylosowany


gosc333

Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2020 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mkrzyzan napisał:

witam

ja zostałem wylosowany w poprzedniej edycji. Moja Żona na początku też była negatywnie nastawiona do wyjazdu. Z biegiem upływającego czasu zaczęła zmieniać zdanie. Teraz ja lecę za tydzień natomiast moja żona przylatuje w sierpniu. moim zdaniem trzeba dać trochę czasu. Życzę wszystkim powodzenia w obecnej loterii :)

Można tak zrobić? Nie trzeba razem za pierwszym razem przekroczyć granicy? Bo mi by było nawet wygodniej lecieć zorganizować wszystko a kobietę na spokojnie odebrać tylko z lotniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, Robson! napisał:

Mam to samo moja narzeczona jest bardziej zżyta z rodziną i ma obawy co do wyjazdu. (Słabsze zdrówko, doświadczenie zawodowe).

Generalnie gdybym był sam to zero stresu :D raz się żyje a ja jestem z tych co poradzi sobie w każdych warunkach i samodzielnie sporo ogarnie :)

Tak czy siak stres jest :)) 

No akurat slabe zdrowie i doswiadczenie zawodowe sa swietnymi powodami na pozostanie w Polsce/Europie. ALE... zgadzam sie ze raz sie zyje, i sam masz dobre podejscie do emigracji. Nie watpie, ze sobie poradzisz. Moze przekonasz narzeczona nie zamykajac szansy na ewentualny powrot do Polski. Bo nigdy nie wiadomo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katlia ma rację. Ja lecę za tydzień, to na wszelki wypadek bilet powrotny mam na 5.11. jak by coś. Jak to powiedział mój znajomy który mi wszystko załatwił pracę, lokum na początku będzie trudno i ciężko. Tym bardziej że on ma podwójne obywatelstwo bo jego rodzice wygrali GC w latach 90. teraz lat do US na 2 do 3 miesięcy dwa razy w roku pojeździć ciężarówką zarobić kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. 

W sumie jestem świeża w temacie. Czy ktoś może podrzucić linka co robić, gdy się jest wylosowanym? 

Jak to było z Wami - wszędzie piszą, że trzeba jak najszybciej odesłać dokumenty. Ale co to znaczy jak najszybciej? - Mam wszystko przygotować i liczyć, że mnie wylosują i tego samego dnia wysłać wszystkie dokumenty? W ciągu 7 dni, 10 dni? Ktoś może napisać jak to było u niego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...