Jump to content

Problem przy miejscu wydania paszportu


Recommended Posts

Posted

Mam problem z miejscem wydania paszportu, ponieważ w dokumencie mam wpisane "wojewoda śląski /2/", a wniosek o paszport składałam odbierałam w Bielsku-Białej. Co powinnam wpisać?

 

Posted

Wydaje mi się, że ja wpisywałem tak samo miejsce gdzie wybierałem paszport z wyrobienia, a nie miejsce gdzie ma siedzibę konkretny wojewoda, będący organem wydającym ten dokument. Zresztą jeszcze sprawdziłem na potwierdzeniu z którym się udaje po wizę i nie ma tam nic więcej po za numerem paszportu.

Posted

Dla mnie miejscem wydania paszportu jest miejsce gdzie ma siedzibe urzad wydajacy dokument wiec Katowice. U mnie, na Opolszczyznie paszporty wyrabia sie w Urzedzie gminy ale Wydawca jest Wojewoda.

Tak jak tu wyrabialem paszport, konsulowie przyjechali do Portland I tu skladalem wniosek ale wystawca jest Konsulat  czy Konsul w LAX. Dokument dostalem do rak w FEDEX facility w Tigard.

Co powinienem wpisac? Wg mnie oczywiscie Los Angeles.

Posted

Na jakim etapie pytaja o urzad wydajacy paszport? Nie tak dawno wypelnialem wnioski o B1/B2 dla Tesciow i jakos nie pamietam zadnych rozterek moralnych na ten temat... Sprawdzilem co wpisalem w DS-160:

Country/Authority that Issued Passport/Travel Document: POLAND 

Update: OK dalej jest

City Where Issued: ...
State/Province Where Issued: ...
Country/Region Where Issued: ...

Tam wpisalem dane wojewody prosto z paszportu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...