Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pomagałam  przy wypełnianiu wniosku wizowego  i w polu o zarobkach  zaznaczyłam "nie dotyczy", albo coś w tym stylu. Resztę czyli miejsce pracy i jej adres jest uzupełnione, ale teraz zaczęłam się się zastanawiać, czy to nie będzie problemem, w sumie zawsze mogą dopytać na rozmowie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karolina12344321 napisał:

Witam,

Pomagałam  przy wypełnianiu wniosku wizowego  i w polu o zarobkach  zaznaczyłam "nie dotyczy", albo coś w tym stylu. Resztę czyli miejsce pracy i jej adres jest uzupełnione, ale teraz zaczęłam się się zastanawiać, czy to nie będzie problemem, w sumie zawsze mogą dopytać na rozmowie.

Pozdrawiam.

Dodam, że chodzi tutaj o wizę turystyczną B2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Karolina12344321 napisał:

Są zarobki, tylko w ds 160 je pominęłam  niepotrzebnie, bo była taka opcja, a teraz zastanawiam  się czy to błąd 

A tam jest punkt kto pomagał w wypełnianiu ds160 i co wpisałas?  

Padnie pytanie o zarobki i trzeba będzie podać i wrazie czego przeprosić za pomyłkę. Następnym razem wpisuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sly6 napisał:

A tam jest punkt kto pomagał w wypełnianiu ds160 i co wpisałas?  

Padnie pytanie o zarobki i trzeba będzie podać i wrazie czego przeprosić za pomyłkę. Następnym razem wpisuj. 

Podałam swoje dane jako osoby, która pomagała przy wypełnianiu wniosku. A osobę, której nie wpisałam tych zarobkow poprosiłam żeby w razie czego wzięła zaświadczenie z pracy o zarobkach plus papiery o nieruchomosciach, mam nadzieję że to wystarczy.  I mam nadzieję że następnego razu już nie będzie, oby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.07.2019 o 13:08, Karolina12344321 napisał:

Podałam swoje dane jako osoby, która pomagała przy wypełnianiu wniosku. A osobę, której nie wpisałam tych zarobkow poprosiłam żeby w razie czego wzięła zaświadczenie z pracy o zarobkach plus papiery o nieruchomosciach, mam nadzieję że to wystarczy.  I mam nadzieję że następnego razu już nie będzie, oby. 

Tych papierów niech sama nie pokazuje bez pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...