Skocz do zawartości

K1 czy slub w Polsce???


Odetta

Rekomendowane odpowiedzi

szukając odpowiedzi na moje problemy i pytania trafiłam na to forum, poczytałam i tak na prawdę trochę się pogubiłam. wiedziałam co chcę zrobić i zastanawiałam się jak to zrobić a teraz już wiem że nic nie będzie takie proste...

ja ciągle czekam na wizę studencką i zastanawiam się jak to wszystko poukładac a on nalega na to żeby zaraz po moim wlocie do USA brać ślub i wtedy nie będzie już bariery jaką jest odległość. i tak myślałam że ma rację... ale szusowanie po necie i szukanie informacji co dalej przyniosło mi wiele obaw... no bo co będzie po ślubie? kolejna papierkowa roboty do której nawet nie wiem jak się zabrać, poza tym obawiam się że stracę pracę i będę jego utrzymanką albo co gorsza stracę wizę studencką i pozwolenie na pobyt i wrócę do Polski jako mężatka z ukochanym po drugiej stronie oceanu...

co robić? jak to zrobić aby było dobrze no i jak to wszystko wygląda?

co załatwić i gdzie,co ze sobą zabrać do stanów, jakie dokumenty może badania lekarskie?no i główne moje pytanie cały proces po ślubie jak to przebiega?

bardzo proszę o pomoc wszystkich, którzy mają chwilkę czasu i chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

ż góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...