Skocz do zawartości

K1 czy slub w Polsce???


Odetta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Karina-mam problem z wyslaniem wiadomosci prywatnej.Ale ok-napisze tutaj.Ale najpierw najlepsza wiadomosc na swiecie !!!!! DOSTALAM TURYSTYCZNA NA 10 LAT !!!!!

A teraz mam pytanie ,wyjezdzam i bierzemy tam slub (nareszcie !!!)powiedz prosze jakie sa procedury tam,czy bede mogla podrozowac,jak wyglada moja sytuacja tam po slubie,jaki status?Zostawiam tu dziecko na jakis czas i mussze miec mozliwosc przyjazdu w razie jakiejs trudnej sytuacji,czy to prawda ze nie bede tu mogla przyjechac ????

Boze jak sie ciesze !!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za to forum,dziekuje za porady,naprawde duzo wynioslam z lektury,nad ktora siedzialam kilka dobrych wieczorkow.Bylam,DOSTALAM WIZE !!!!!!Po 4 pytaniach,bardzo krotkich i rzeczowych-usmiechniety konsul i ja usmiechnieta...wyluzowana taka....hhih(akurat),na koncu chcialam poprosic aby mnie uszczypnal.....:D ale e tam...poszlam sobie,szczesliwa jak juz dawno nie... Bedzie dobrze :Dzieki Wam i zycze powodzonka !!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina-wyslalam kolejna prywatna wiadomosc,ale chyba ze mnie blondynka-nie mam pojecia czy ja otrzymalas.Ale pytania zawarlam na glownej.Please-bardzo zalezy mi na odopwiedzi.A czytajac Twoje na rozne pytania,widze ze mamy do czynienia z nielada ekspertem.Wiesz,chcialabym bardzo wiedziec maksymalnie duzo o tym co mnie czeka,zanim wystartuje .Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...