Skocz do zawartości

Zielona karta a szczepienia.


Rekomendowane odpowiedzi

@kazek100

Szczepienia sa czescia procesu wizowego i z tego co wiem, trzeba sie tez zaszczepic na Covida. 

Posiadaczem zielonej karty nie jestes dopoki nie przekroczysz granicy USA. Jesli do przekroczenia granicy wymagaja szczepionki to musisz ja zrobic. 

Swoja droga szczepienie na Covida sa teraz wymagane w przypadku zatrudnienia w wielu miejscach... takze lepiej to zrobic wczesniej niz pozniej. 

Tutaj masz oficjalne info

https://www.uscis.gov/newsroom/alerts/covid-19-vaccination-required-for-immigration-medical-examinations

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 minut temu, Roelka v.2 napisał:

@kazek100

Szczepienia sa czescia procesu wizowego i z tego co wiem, trzeba sie tez zaszczepic na Covida. 

Posiadaczem zielonej karty nie jestes dopoki nie przekroczysz granicy USA. Jesli do przekroczenia granicy wymagaja szczepionki to musisz ja zrobic. 

Swoja droga szczepienie na Covida sa teraz wymagane w przypadku zatrudnienia w wielu miejscach... takze lepiej to zrobic wczesniej niz pozniej. 

Tutaj masz oficjalne info

https://www.uscis.gov/newsroom/alerts/covid-19-vaccination-required-for-immigration-medical-examinations

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
6 hours ago, Noritsu said:

Przypadkiem znalazłem takie informacje na stronie CDC. Czy dobrze rozumiem, że osoby posiadające wizę imigracyjną (DV) są zwolnione z posiadania szczepień na Covid-19 (co oczywiście nie zwalnia z okazania negatywnego testu przed wejściem na pokład samolotu) ?

Tylko, zeby uzyskac wize imigracyjna z DV (jak i kazda inna) musisz posiadac szczepienie na COVID-19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...