Skocz do zawartości

Zielona karta a szczepienia.


Rekomendowane odpowiedzi

53 minutes ago, Roelka v.2 said:

Mam nadzieje, ze nie. Ale zawsze mozna wypelnic jakis waiver.  https://www.uscis.gov/policy-manual/volume-9-part-d-chapter-3

Czy go przyjma czy nie, to juz ciezko przewidziec.

Zdarza sie niezwykle rzadko. W praktyce wizy sie nie dostanie bez szczepien bo nie ma specjalnie powodu do tego zeby ktokolwiek w takiej sytuacji ja dostal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Właśnie dowiedziałem się, że brakuje mi ponad 6 szczepionek, przyjęcie 2 dawek ospy wietrznej zajmuje 2 miesiące, data rozmowy wyznaczona za niecały miesiąc...
Co teraz?

A uwzględniłeś swój wiek? Niektóre już nie są potrzebne w pewnym wieku. Zobacz tabele na stronie.
Plus jeżeli szczepionka musi być w dwóch czy więcej dawek to liczy się pierwsza, druga możesz zrobić już w stanach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A uwzględniłeś swój wiek? Niektóre już nie są potrzebne w pewnym wieku. Zobacz tabele na stronie.
Plus jeżeli szczepionka musi być w dwóch czy więcej dawek to liczy się pierwsza, druga możesz zrobić już w stanach.
Masz link do tej tabelki może ?

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

Witam wszystkich .

Mam pytanie .

Otóż jesteśmy zwycięzcami loterii wizowej DV 2021 .

W marcu chcemy wyjechać , imam pytanie czy musimy poddać się szczepieniu przed wylotem ,czy tylko wystarczy 24 godzinny test .

Gdzieś wyczytałem ,że obywatele USA i posiadacze zielonej karty są zwolnieni ze szczepień .

Proszę jeżeli coś wiecie o odpowiedź .Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...