Skocz do zawartości

Regulacje covid we Frankfurcie -lot z Chicago do Gdańska


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś leciał fo polski w ostatnim czasie i miał przesiadkę we Frankfurcie? Jak to wyglada na lotnisku? Musimy mieć negatywny test, musimy robić testy na lotnisku? Sprawdzają temperatury ?

czy jak jest się „tranzytem” to przepuszczają z automatu? 
 

lece z mężem 18 grudnia, mąż Amerykanin, ale mam tylko amerykański akt małżeństwa (polski również mam, lecz niestety nie przy sobie) czy w ogóle je sprawdzają ? 
 

dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kzielu said:

Nie kapuje co amerykanski akt malzenstwa (czy jakikolwiek w ogole) ma wspolnego z przepuszczaniem kogokolwiek ?

Mnie na lotnisku w Chicago pytali o akt małżeństwa ale tylko dlatego ze mialam inne nazwisko na bilecie i inne w paszporcie. Moze tutaj jest podobna sytuacja?

Moze OP ma wize turystyczną albo ESTA i martwi sie ze jej nie puszcza bez dowodu na małżeństwo z obywatelem? Z powodu COVIDa chyba dalej nie puszczaja obywateli Schengen, poza wyjatkami? Nie orientuje sie czy moze juz to zniesli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, kzielu said:

Nie kapuje co amerykanski akt malzenstwa (czy jakikolwiek w ogole) ma wspolnego z przepuszczaniem kogokolwiek ?

Chyba to, że Amerykanie mają bana na wlot do UE o ile nie są małżonkami obywateli UE (przypuszczam, że to miała OP na myśli). Ale to będzie sprawdzane przed wylotem. Linia lotnicza nie może wysłać pasażera przez ocean o ile nie będzie pewna, że może on zostać przyjęty w porcie docelowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...