Skocz do zawartości

Wyjazd na praktyki


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem stronkę, która zajmuje się wyjazdami na J1 w ramach internship/trainee https://www.iecenter.pl/program-internship-trainee-w-USA i w sumie spełniałbym wymagania na trainee. 

1) Czy ta firma jest legit pod względem takich wyjazdów? 

2) Czy w tym covidowym szaleństwie są organizowane wyjazdy? 

3) Gdzie na tej stronce mogę znaleźć aktualne oferty bo widzę tylko formularz do aplikacji? 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kubaz said:

2) Czy w tym covidowym szaleństwie są organizowane wyjazdy? 

Firmy nie znam wiec sie nie wypowiem, natomiast z tego co sie orientuje to wyjazdy na J1 sa bardzo limitowane. Na au-pair moga przyjezdzac au-pairki tylko z wybranych krajow, lub do wybranych rodzin (na przyklad do rodzin, ktore maja special needs kids, albo rodzin, ktore sa covid medical worker). O campach, internshipach, albo work-travel to w ogole nic nie slyszalam i nie wiem czy w ogole wizy na te programy sa wydawane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, kubaz said:

Gdzie na tej stronce mogę znaleźć aktualne oferty bo widzę tylko formularz do aplikacji? 

 

Takie firmy dzialaja w sposob ze najpierw zapisujesz sie, cos placisz, a oni potem szukaja ci pozycji. Sam mozesz to wszstko zrobic i sobie wyszukac. W erze Covida wszystko jest troche zawieszone, a internshipy w ogole pod jednym wielkim znakiem zapytania. Poczekaj rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, katlia said:

Takie firmy dzialaja w sposob ze najpierw zapisujesz sie, cos placisz, a oni potem szukaja ci pozycji. Sam mozesz to wszstko zrobic i sobie wyszukac. W erze Covida wszystko jest troche zawieszone, a internshipy w ogole pod jednym wielkim znakiem zapytania. Poczekaj rok. 

OP pytal juz o amerykanskie portale randkowe, loterie wizowa, praca zdalna z USA, a teraz praktyki. Widac ze sie chlopakowi spieszy. :p 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...