Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ala2022 napisał:

twój ton jest toksyczny i ci szczerzè współczuję. to jak odbierasz moje intencje świadczy o tobie, nie o mnie. ja na takie same informacje, które podałam zareagowałam w inny sposób - uprzejmie poprosiłam o pomoc i wyraziłam wdzięczność za minimum informacji, które dostałam. oczywiście, że nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu, taki typowy pretensjonalny bezczel, który myśli, że wszystko wie najlepiej, wszystko mu się należy i na wszystko narzeka. na pewno otworzysz tym zachowaniem wiele drzwi. życzę powodzenia 

Szczerze mnie rozbawiłaś. Ktoś kto nie wie jak używać wielkich liter nagle próbuje analizować zachowanie innych. Dobry żarcik - taki na piąteczek, ale jest dopiero środa. 

Nie jesteś w stanie zaakceptować zwykłej opinii na temat stylu swoich wypowiedzi (uświadom sobie wreszcie, że ona jest nie tylko moja), więc uznałaś, że zaczniesz mnie obrażać. Cóż za klasa. Godna podstawówki. 

Gratulacje! ;)

Dodam, że wszelkie Twe wnioski wyciągnięte z najgłębszych czeluści czterech liter są całkowicie bezpodstawne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hatemelovemelikeme napisał:

Szczerze mnie rozbawiłaś. Ktoś kto nie wie jak używać wielkich liter nagle próbuje analizować zachowanie innych. Dobry żarcik - taki na piąteczek, ale jest dopiero środa. 

Nie jesteś w stanie zaakceptować zwykłej opinii na temat stylu swoich wypowiedzi (uświadom sobie wreszcie, że ona jest nie tylko moja), więc uznałaś, że zaczniesz mnie obrażać. Cóż za klasa. Godna podstawówki. 

Gratulacje! ;)

Dodam, że wszelkie Twe wnioski wyciągnięte z najgłębszych czeluści czterech liter są całkowicie bezpodstawne. 

 to naprawdę straszne, że nie używam wielkich liter.. tragedia. twoja gadka jest na poziomie przedszkola. szczerze, to brzmisz jak psychopata. i właśnie ze względu na takie osoby jak ty nie należy udzielać zbyt wielu prywatnych informacji na anonimowych forach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ala2022 napisał:

szczerze, to brzmisz jak psychopata

Ala2022 - znalazłaś się w wątku, gdzie masa osób sobie bezinteresownie pomaga, dzieli wiedzą, doradza w sprawie loterii wizowej.
Sporo z nas przeżywa cięższe chwile, niektórym szansa zostanie odebrana.
Zamiast realnie komuś pomóc to pojawiasz się z tekstem (coś w stylu): "jak się chce to można - mnie się udało". Piszesz to też faktycznie w momencie, kiedy operacja zmiany ambasady jest czasowo nie do zrealizowania. 
Jeśli nie masz dobrej woli to w imieniu swoim i innych - nie zatruwaj tego forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, ala2022 said:

 to naprawdę straszne, że nie używam wielkich liter.. tragedia. twoja gadka jest na poziomie przedszkola. szczerze, to brzmisz jak psychopata. i właśnie ze względu na takie osoby jak ty nie należy udzielać zbyt wielu prywatnych informacji na anonimowych forach

Uprzejmie uprzedzam ze kolejny post w takim tonie skonczy sie banem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ala2022 napisał:

 to naprawdę straszne, że nie używam wielkich liter.. tragedia. twoja gadka jest na poziomie przedszkola. szczerze, to brzmisz jak psychopata. i właśnie ze względu na takie osoby jak ty nie należy udzielać zbyt wielu prywatnych informacji na anonimowych forach

Naprawdę mam szczerą nadzieję, że dzięki temu, że kogoś obrażasz poprawiasz sobie nastrój. Być może nie potrafisz rozmawiać w żaden inny sposób. O merytoryce i konstruktywnych informacjach nawet nie wspomnę. 

Nie ma sensu abym się powtarzała i kolejny raz powielała również zdanie innych. @WiktorBidealnie to opisał, niewiele miałabym do dodania. Każdy widzi Twoje zachowanie. 

Używanie słów, których znaczenia się nie rozumie również niekoniecznie dobrze o Tobie świadczy. Taka rada na przyszłość. 

 

Edytowane przez Hatemelovemelikeme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Claudia24 said:

Kiedy odpisali Wam z ambasady? My rozniez poprosiliśmy o przełożenie rozmowy z Rumuni do Warszawy ale jeszcze nie dostaliśmy odpowiedzi. :(

Sprawdz spam i byc moze ESC? @Deep_euphoria mozesz potwierdzic, ze ESC pokazuje Ci teraz Warszawe po przeniesieniu?

[1] https://dvprogram.state.gov/ESC/Default.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...