Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Zetpi napisał:


Przyznałem, że moje wyliczenia są mało wiarygodne. Traktuje je jako psychoterapię, żeby nie zwariować. Xaritd zjechałby mnie niemiłosiernie.
Nie martw się. Wszystko zapewne będzie oki dla znacznej większości z nas. Przecież to Stany, światowy hegemon, kraj, do którego chcemy wyjechać. Nie będzie chyba wyprawiał popeliny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myślę, że jednak nie, ale teraz przynajmniej mnie rozbawiłeś i poprawiłeś humor ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2022 o 17:36, Damianq napisał:

Minął kolejny miesiąc więc napisałem znowu maila do KCC. Tym razem odpowiedź jak niżej. Rozumiem, że teraz już czekać na maila z terminem rozmowy?

"Your DS-260 has been processed. You should have received, or will soon receive, an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing. Please follow the instructions in the email. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Please refer to the visa bulletin at travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check dvprogram.state.gov."

Cześć, jak powinien taki emial do KCC poprawnie wyglądać ? Czy jest jakis wzór takiego zapytania ?  Sprawdzam czy sprawa idzie do przodu ale caly czas wniosek jest w NVC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję solennie, że kończę z defetyzmem. Teraz będę na tak. Poważnie. 🥸


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Coś naprawdę, obiektywnie, uniwersalnie optymistycznego. Może części z Was to umknęło: porównując 1 kwietnia z 2 maja i liczbę osób obsłużonych do tego czasu przez WRW: 269 i 434. Naprawdę spory progres.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zetpi napisał:


Coś naprawdę, obiektywnie, uniwersalnie optymistycznego. Może części z Was to umknęło: porównując 1 kwietnia z 2 maja i liczbę osób obsłużonych do tego czasu przez WRW: 269 i 434. Naprawdę spory progres.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1/10 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Armenia z 2000 selecctees zaakceptowała ostatnio 400. Warszawa procentowo wychodzi bardzo słabo. Próbował ktoś pisać do ambasady ? Widzę na telegramie, że robią jakieś posty, kampanie itp. itd. Nie wiem, czy to pomogło, ale faktem jest, że dużo ambasad ruszyło. Już nawet Frankfurt wysłał więcej zaproszeń z mniejszą ilością spraw o połowę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Armenia z 2000 selecctees zaakceptowała ostatnio 400. Warszawa procentowo wychodzi bardzo słabo. Próbował ktoś pisać do ambasady ? Widzę na telegramie, że robią jakieś posty, kampanie itp. itd. Nie wiem, czy to pomogło, ale faktem jest, że dużo ambasad ruszyło. Już nawet Frankfurt wysłał więcej zaproszeń z mniejszą ilością spraw o połowę. 
 

Jaki masz cn?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na badania trzeba mieć 4 zdjęcia paszportowe

a na  rozmowę w ambasadzie  2 paszportowe czy wizowe ?

Two (2) color passport-size photographs of each person applying for a visa (5 cm x 5 cm, or 2 inch x 2 inch)

Bo podane jest że paszportowe a zaraz potem wymiary wizowych  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...