Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, tomasz8822 said:

Dzięki, widzę że to Twoja strona. Znalazłem błąd w roku DV2016.

Ostatni plik ma datę 2022 i się tabelka ze statystykami rozwala przez to.

Napisz mi na priv jak sie rozwala. U mnie dziala tak jak trzeba. Ta data to jest data wykonania skanu i rzeczywiscie robilem go w tym roku. W 2016 w kwietniu wprowadzili CAPTCHA, a wczesniejsze pliki sa od BritSimona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ambasada w Moskwie przestała procesować IV, bo USA i Rosja są w stanie "wojny" dyplomatycznej od dłuższego czasu, która polega na tym, że "My Wam wydalimy 60 pracowników, Wy Nam wydalicie 60 pracowników". W rezultacie nie było komu pracować w ambasadzie i Rosjanom kazano się zgłaszać do WRW. Co z resztą jest napisane na stronie ambasady w WRW:
U.S. Embassy Moscow no longer offers immigrant visa services due to the government of Russia’s April 23, 2021 notification prohibiting U.S. Embassy Moscow from employing foreign nationals in any capacity.
Z Mińskiem podobnie. Nie wiem czy w chwili obecnej jest tam ambasador USA. Polska obsługuje Białorusinów chyba od 2008.
Także please: minimum researchu, a świat będzie piękniejszy bez kolejnej teorii spiskowej...

No cóż, zostałem zdemaskowany. Faktycznie, uważam stan „wojny dyplomatycznej” (o której wspomniałeś), instrumentalne wykorzystanie Covidu (choćby obecnie w Szanghaju), stan wojny kinetycznej UKR-RUS (w której sukces UKR w znacznym stopniu zawdzięcza amerykańskiemu wywiadowi i rozpoznaniu), determinację w obronie USD jako waluty rezerwowej świata, itd. , itp. - za przejaw tego samego procesu.
Tyle światów, ilu ludzi. Bez złośliwości - żyj dalej w swoim, piękniejszym bez teorii spiskowych, w którym research daje Ci rezultaty, jakich oczekujesz.
A ja będę żył w swoim, brzydszym, w którym mocno trzymam kciuki za kraj, w którym obecnie mieszkasz, żeby wyszedł z tej konfrontacji jako zwycięzca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Zetpi said:

No cóż, zostałem zdemaskowany. Faktycznie, uważam stan „wojny dyplomatycznej” (o której wspomniałeś), instrumentalne wykorzystanie Covidu (choćby obecnie w Szanghaju), stan wojny kinetycznej UKR-RUS (w której sukces UKR w znacznym stopniu zawdzięcza amerykańskiemu wywiadowi i rozpoznaniu), determinację w obronie USD jako waluty rezerwowej świata, itd. , itp. - za przejaw tego samego procesu.
Tyle światów, ilu ludzi. Bez złośliwości emoji846.png - żyj dalej w swoim, piękniejszym bez teorii spiskowych, w którym research daje Ci rezultaty, jakich oczekujesz.
A ja będę żył w swoim, brzydszym, w którym mocno trzymam kciuki za kraj, w którym obecnie mieszkasz, żeby wyszedł z tej konfrontacji jako zwycięzca.

O ile to czy ambasady BY i RU wydają wizy IV i dlaczego nie, jest jeszcze borderline na temat tego wątku, to teraz już "płyniesz". Twój światopogląd na wydarzenia bieżące i historyczne zdecydowanie do tematu wątku nie należy. Masz jakieś pytania związane z procesem loteryjnym? Chcesz się podzielić jakimś newsem odnośnie DV22, albo pospekulować jak potoczą się następne miesiące? Sure thing! Inne przemyślenia może zostawmy na inne okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Xarthisius said:

Napisz mi na priv jak sie rozwala. U mnie dziala tak jak trzeba. Ta data to jest data wykonania skanu i rzeczywiscie robilem go w tym roku. W 2016 w kwietniu wprowadzili CAPTCHA, a wczesniejsze pliki sa od BritSimona.

Sorry, mój błąd. Poprzez rozwala miałem na myśli, że nagle przeskakuje na następny rok. Skoro tak miało być to wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jaki jest obecnie obsługiwany CN przez warszawską ambasadę? Czy da się takie dane gdzieś sprawdzić? Jestem z DV2023 EU20XXX i zastanawiam się, czy przeniesienie się do innego kraju, który ma do obsłużenia mniej numerów nie zwiększa szansy na interview

Edytowane przez kalicodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, kalicodi said:

Cześć, jaki jest obecnie obsługiwany CN przez warszawską ambasadę? Czy da się takie dane gdzieś sprawdzić?

Odpowiedź, na to pytanie padła dosłownie 6 postów wyżej... https://forum.usa.info.pl/topic/31855-dv-2022-wątek-dla-osób-które-wygrały-gc-i-mają-pytania/?do=findComment&comment=323530

 

56 minutes ago, kalicodi said:

Jestem z DV2023 EU20XXX i zastanawiam się, czy przeniesienie się do innego kraju, który ma do obsłużenia mniej numerów nie zwiększa szansy na interview

W zależności o jakim kraju myślisz, może to nie być zły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...