Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze chwila:
to 10k wychodzi mi, przy założeniu obecnego tempa „przerobu” w WRW (a ono się zwiększa). Przy założeniu zachowania tempa KCC>WRW to mogłoby być 13k.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekorny ten los

To co pisałem, nie oznacza, że uważam, że nie masz szans. Obecnie najwyższy numer w WRW to 13960. Miałem na myśli, że te CNy w zakresach tych tysięcy będą przerobione w całości lub niemal w całości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia kwestia i już kończę truć. Trochę optymizmu.
Do końca:
stycznia przerobiono 65 CNów
lutego 144, czyli przybyło 79
marca 269, przybyło 125
kwietnia 434, przybyło 165.
Czyli tempo rośnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co pisałem, nie oznacza, że uważam, że nie masz szans. Obecnie najwyższy numer w WRW to 13960. Miałem na myśli, że te CNy w zakresach tych tysięcy będą przerobione w całości lub niemal w całości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Obecnie najwyższy numer w WRW to 13960 - co to oznacza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Zetpi said:

Ostatnia kwestia i już kończę truć. Trochę optymizmu.
Do końca:
stycznia przerobiono 65 CNów
lutego 144, czyli przybyło 79
marca 269, przybyło 125
kwietnia 434, przybyło 165.
Czyli tempo rośnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gdzie są dostępne te statystyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie najwyższy numer w WRW to 13960 - co to oznacza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To najwyższy numer CN, który jest przerobiony (ten akurat jest ready, ma umówiony termin). Najwyższy numer, który już dostał wizę to 13910. To oczywiście oznacza, że wszystkie pozostałe są niższe. W praktyce ok. 700 CN jest w zakresie 0-6000, pozostałych ok. 150 jest między 6001 a właśnie 13910. Bo wszystkich (total) jest 849.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Zetpi said:

C19 był przyczyną (a jak kto woli pretekstem) do zamknięcia ambasad w Moskwie i Mińsku. I to jest bezpośredni powód tego „dziwnego”.

Nie. Ambasada w Moskwie przestała procesować IV, bo USA i Rosja są w stanie "wojny" dyplomatycznej od dłuższego czasu, która polega na tym, że "My Wam wydalimy 60 pracowników, Wy Nam wydalicie 60 pracowników". W rezultacie nie było komu pracować w ambasadzie i Rosjanom kazano się zgłaszać do WRW. Co z resztą jest napisane na stronie ambasady w WRW:

U.S. Embassy Moscow no longer offers immigrant visa services due to the government of Russia’s April 23, 2021 notification prohibiting U.S. Embassy Moscow from employing foreign nationals in any capacity.

Z Mińskiem podobnie. Nie wiem czy w chwili obecnej jest tam ambasador USA. Polska obsługuje Białorusinów chyba od 2008.

Także please: minimum researchu, a świat będzie piękniejszy bez kolejnej teorii spiskowej...

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ambasada w Moskwie przestała procesować IV, bo USA i Rosja są w stanie "wojny" dyplomatycznej od dłuższego czasu, która polega na tym, że "My Wam wydalimy 60 pracowników, Wy Nam wydalicie 60 pracowników". W rezultacie nie było komu pracować w ambasadzie i Rosjanom kazano się zgłaszać do WRW. Co z resztą jest napisane na stronie ambasady w WRW:
U.S. Embassy Moscow no longer offers immigrant visa services due to the government of Russia’s April 23, 2021 notification prohibiting U.S. Embassy Moscow from employing foreign nationals in any capacity.
Z Mińskiem podobnie. Nie wiem czy w chwili obecnej jest tam ambasador USA. Polska obsługuje Białorusinów chyba od 2008.
Także please: minimum researchu, a świat będzie piękniejszy bez kolejnej teorii spiskowej...

Jakiej teorii spiskowej. I nieodmiennie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...