Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Peti84grafik said:

Ehhh… a rok temu, po zaproszeniach na wrzesień, poszło jeszcze coś na wrzesień, pod koniec sierpnia na początku września? Czy to był ostatni rzut i już nic nie wysyłali? Pamiętasz może? :)

Rok temu i 2 lata temu nie ma co patrzec, bo poszlo, ale ze wzgledu na wyroki sądowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2022 o 22:37, Xarthisius napisał:

Dzisiaj wyszły (AFAICT) zaproszenia na Warszawę na wrzesień. Zakres numerów: EU 10461 - 12591 (~155 case'ów, być może są jeszcze w innych regionach, nie sprawdzałem, nie wiem też czy to tylko WRW). Uprzedzając pytania nie wiem też czy to był już ostatni rzut.

Gdzie można znaleźć takie info jakie numery są zapraszane na rozmowę? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2022 o 16:08, Damianq napisał:

Ten system jest nie do pojęcia. W poprzednim rzucie zaproszenia dostawali ludzie z 14/15/16/27/18k, teraz przedział 10-12k. Oni to chyba wysyłają jak im pasuje :) Albo faktycznie decyduje tylko i wyłącznie data złożenia DS'a i po tym to idzie. Czuję mega niesmak bo widząc 16k w maju zeszłego roku byłem niemal pewien że na rozmowę pójdę bo numer 16k który mam to wydawało się w tedy nie byl taki zły. Baa nawet wydawało mi się że w kwietniu będę już po rozmowie, a na wakacjach to już będę w USA. Nie żebym wylewał żale, bo wiem jakie są zasady. Po prostu mi szkoda bo jak to skwitowała wczoraj moja żona patrząc na szansę wylosowania to lepiej byłoby trafić w totka ;)

dlatego ja z czerwcowym 22k przeniosłam się do innej ambasady i mam wizę wbità w paszport 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2022 o 16:08, Damianq napisał:

Ten system jest nie do pojęcia. W poprzednim rzucie zaproszenia dostawali ludzie z 14/15/16/27/18k, teraz przedział 10-12k. Oni to chyba wysyłają jak im pasuje :) Albo faktycznie decyduje tylko i wyłącznie data złożenia DS'a i po tym to idzie. Czuję mega niesmak bo widząc 16k w maju zeszłego roku byłem niemal pewien że na rozmowę pójdę bo numer 16k który mam to wydawało się w tedy nie byl taki zły. Baa nawet wydawało mi się że w kwietniu będę już po rozmowie, a na wakacjach to już będę w USA. Nie żebym wylewał żale, bo wiem jakie są zasady. Po prostu mi szkoda bo jak to skwitowała wczoraj moja żona patrząc na szansę wylosowania to lepiej byłoby trafić w totka ;)

Zapisałeś się na lawsuit Morissona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci. W PL mam ustabilizowane życie na dobrym poziomie więc loterie traktowałem z cyklu "jak się uda to się uda". DV22 była moja ostatnią i trafiona. Więcej już składal nie będę. Czas zacząć żyć realiami a nie marzeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...