Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie badań lekarskich w Warszawie. Dostałem maila od lekarza by na Waryńskiego zrobić RTG klatki piersiowej i testy kiłowe ale nic o rzeżączce. Czy oni tam wiedzą ( na Waryńskiego) jakie zrobić w tej sytuacji badania czy to ja ich informuję jakie mają przeprowadzić badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Xarthisius napisał:

Spokojnie. Nie ma takiego wymogu (wysylania z jednego IP). Nie wiem czemu im zadali takie pytanie, ale sie nie stresuj za bardzo. Immigration jest czula na falszywe sluby, ale w Waszym wypadku to normalny slub wiec nie ma sie za bardzo co stresowac. Wezcie ze soba jakas historie zwiazku zdjecia, bilety, umowy itp i bedzie dobrze

Też nie wiem, bo nawet jakby nie było z tego samego to co to znaczy? nic :) 
Nie ma co się stresować, gość bardzo uprzejmy. Zaznaczył na początku, że musi podpytać bo ślub byl po losowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, don123 napisał:

Mam pytanie odnośnie badań lekarskich w Warszawie. Dostałem maila od lekarza by na Waryńskiego zrobić RTG klatki piersiowej i testy kiłowe ale nic o rzeżączce. Czy oni tam wiedzą ( na Waryńskiego) jakie zrobić w tej sytuacji badania czy to ja ich informuję jakie mają przeprowadzić badania?

Wszystko wiedzą, mówisz, że do wizy do USA i oddajesz krew i robisz rtg.
Zresztą nie wiem czy rzeżączkę sprawdzali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie badań lekarskich w Warszawie. Dostałem maila od lekarza by na Waryńskiego zrobić RTG klatki piersiowej i testy kiłowe ale nic o rzeżączce. Czy oni tam wiedzą ( na Waryńskiego) jakie zrobić w tej sytuacji badania czy to ja ich informuję jakie mają przeprowadzić badania?

Jeśli chodzi o wiedzę, to w zasadzie rejestratorki wiedzą. Ich pytać co potrzeba. Są dwie na zmianie. Jeśli chodzi o krew na kiłę, to zależy od wieku: o ile pamietam badają w przedziale 18-44 lata. Mocz na rzeżączkę to już w Wilanów Family. Tam pobierają dla wieku ( znów jeśli dobrze pamiętam)18-25 lat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, niezamaco napisał:

o ile pamietam badają w przedziale 18-44 lata.

 

6 godzin temu, niezamaco napisał:

znów jeśli dobrze pamiętam)18-25 lat

Starszych się te choróbska nie imają czy z racji wieku zakażenie już mało prawdopodobne?  :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Claudia24 napisał:

hej, słuchajcie jak działać na tej stronie by ustalić odbiór paszportu.. mamy konto tam kiedyś założone ale co dalej. Trzeba wybrać zakładkę nowy wniosek i później jaka kategorie wizowa ?  

W ogóle nie pokazuje nam tam terminu spotkania.. czy tylko osoba która wylosowała musi się zalogować na te stronę a ja jako żona już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Claudia24 napisał:

W ogóle nie pokazuje nam tam terminu spotkania.. czy tylko osoba która wylosowała musi się zalogować na te stronę a ja jako żona już nie?

nie musi to byc osoba wylosowana (wywczas gdzies tam dasz DV2).. 

piszac z glowy idzie to jakos tak: nowy wniosek -> wiza imigrac -> DV1/DV2 -> dodajesz wszystkie osoby 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, danielwro napisał:

nie musi to byc osoba wylosowana (wywczas gdzies tam dasz DV2).. 

piszac z glowy idzie to jakos tak: nowy wniosek -> wiza imigrac -> DV1/DV2 -> dodajesz wszystkie osoby 

ok, dziękuje. 

Moj mąż jaka osoba wylosowana dała DV1 i poźniej w kolejnym kroku dodał mnie jako osobę towarzyszącą ( współmałżonka) i dodaliśmy moje dane. wyskoczyło nam potwierdzenie transakcji i wybraliśmy wersje do druku. Na druku są dwa kody kreskowy wraz z numerami i naszymi danymi.

Wydrukowaliśmy to i bierzemy na rozmowę :)

Chyba tak to powinno wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2022 o 20:04, Xarthisius napisał:

To milego uzupelniania rubryczek :) Maz niech tez uaktualni swoj DS-260

 

Mąż nie mógł edytować swojego wniosku, tylko ja wypełniłam ds260 ze swoimi danymi. 
Myślisz, ze powinnismy zadzonic do ambasady i zapytać o odblokowanie męża ds?

moze ktoś podpowie czy jak dopisywał męża / żonę to musiał aktualizować swój DS260?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...